مانیپور DM ruffles پرهای توسط ايميل COVID-19 پروتکل

بیان اخبار سرویس

گواتی: منطقه دادرس در مانیپور در چشم طوفان به اتهام نقض تمام پروتکل های استاندارد از COVID-19.

سه سازمان های جامعه مدنی در نگا اکثریت Senapati منطقه خدمت اتمام حجت بر دولت خواستار تعلیق فوری DM Somorjit سلام و مجموعه 48 ساعت مهلت داد که منقضی خواهد شد در 6 ساعت از مارس 19.

آنها ادعا شده که DM تا به حال به سختی مراقبت برای COVID-19 پروتکل های. او اجازه 36 نفر به سفر در یک اتوبوس. دو تا از آنها تست مثبت برای COVID-19 دو روز بعد.

“DM ساخت مسخره از دولت دستور اکید و SOP در مرز ورود و قرنطینه پروتکل برای رشته شهروندان بازگشت به مانیپور کارگردانی مقامات در مرز غربالگری نقطه اجازه می دهد تا این 36 مسافر به تصویب در بدون ورود ساعت…

“… در مطلق انگاری و به خطر انداختن جان بسیاری از او اجازه داد که مسافران به توقف و میزبانی شام در یک non-تعیین مرکز قرنطینه در یک سالن چند منظوره در نزدیکی DM پیچیده در منطقه مرکزی” سه سازمان گفت.

آنها گفتند: مردم در این محله ابراز نگرانی به عنوان بسیاری از مسافران حتی اجازه حرکت آزادانه و دسترسی به دستگاههای خودپرداز چای دکه ها و مغازه ها. مسافران مجبور به ترک محل در صبح مه 14. مردم در Senapati نگران شد که دو روز بعد آنها آموخته دو نفر از مسافران به حال آزمایش مثبت است.

قبیله ای بدن خواستار آن شدند که دولت انجام یک کاوشگر به کل حادثه و کتاب DM تحت ملی مدیریت بحران عمل می کنند. آنها هشدار داده است که آنها را مجبور به راه اندازی یک “شدید اضطراب” اگر دولت نتواند برای تحقق این خواسته است.

DM بود نظر در دسترس نیست. او گفت: به آن ارسال شود به خانه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im