Mandalorian Season 3: بازیگران تایید شده و تاریخ انتشار مورد انتظار

[ad_1]

فصل Mandalorian 3 در دیزنی پلاس زیاد اعلام خواهد شد، در اینجا به روز رسانی های جالبی در مورد تاریخ انتشار، بازیگران و اطلاعات داستان برای طرفداران داریم. وقتی دیزنی از ورود فصل سوم سریال ماندالوریان خبر داد، هیجان هواداران حد و مرزی نداشت. با این حال، طرفداران قبلی انتظار داشتند که قسمت سوم در کریسمس 2021 منتشر شود، اما تقریباً مشخص شد که آنها در واقع به معنای اسپین آف Boba Feet هستند. بنابراین، طرفداران حدس می زنند که فصل سوم Mandalorian احتمالاً در اوایل سال 2022 از راه می رسد. طرفداران اکنون مشتاقانه منتظر فصل سوم هستند تا در این بازی ظاهر شوند، زیرا آنها تحت تأثیر درام احساسی و اکشنی که در دو فصل اول به آنها ارائه شده بود، غرق شده بودند. .

سری اسپین آف این فرنچایز نیز به تازگی در دیزنی پلاس با نام The Book of Boba Fett منتشر شده است که در حال حاضر به صورت هفتگی از غول استریمینگ پخش می شود.

فصل سوم Mandalorian بازیگران را تایید کرد

بیایید ابتدا در مورد همه کسانی صحبت کنیم که به فصل 3 Mandalorian خواهند پیوست. پدرو پاسکال احتمالاً به عنوان دین جارین بازخواهد گشت و همچنین تأیید شده است که تمرکز در فصل سوم روی دین جارین خواهد بود و نه بوبا فت. علاوه بر این، موف گیدئون با بازی جانکارلو اسپوزیتو انتظار دارد نقشی بزرگتر از دو فصل قبل داشته باشد. سوفی تاچر، که با فیلم When the Street Lights Shine شناخته می شود، احتمالاً بخشی از فصل سوم نیز خواهد بود، اما هنوز مشخص نیست که او نقش چه شخصیتی را بازی خواهد کرد.

اطلاعات فصل 3 The Mandalorian

با توجه به پایان فصل دوم سریال The Mandalorian، طرفداران همچنین معتقدند که کیت ساکهوف نیز در نقش بو-کاتان بازخواهد گشت، در حالی که شخصیت Rosario Dawson Asoka نیز احتمالاً در فصل سوم بازخواهد گشت. در کمال ناامیدی طرفداران، کوسکا ریوز با بازی ساشا بنکس در فصل سوم برنمی گردد، همانطور که برخی منابع داخلی تایید کردند. شخصیت دیگری که مطمئناً به فصل سوم این فرنچایز باز نخواهد گشت، کارا دون با بازی جینا کارانو است.

اگرچه طرفداران بر این باور بودند که او یکی از شخصیت‌های اصلی اسپین آف آینده رنجرز از نیو ریپابلیک خواهد بود، لوکاس فیلم با دیدن فعالیت‌های او در شبکه‌های اجتماعی همه روابطش را با او قطع کرد. بنابراین، نه تنها در ماندالوریان، بلکه او در اسپین آف The Rangers of the New Republic نیز دیده نخواهد شد. در واقع، Mandalorian یکی از موردانتظارترین نمایش های جنگ ستارگان است. بنابراین، اجازه دهید برخی از جزئیات داخلی در مورد این را پیدا کنیم.

چند جسارت در فصل 3

مشخص است که Mandalorian نمایشی است که به نوعی عشق طرفداران را به سریال افسانه ای و کلاسیک زنده کرد. با پرورش فرنچایزی که برای چندین دهه با پایان فصل دوم در حال رشد بوده است، طرفداران متوجه شده اند که رابطه ماندو با گروگ بیگانه احتمالا چگونه خواهد بود. اکنون بسیاری از طرفداران در تعجب هستند که فصل سوم چه چیزی در پیش است. پس از پایان فصل دوم، لحظات زیادی کشف نشده باقی ماند و به سوالات بسیاری پاسخ داده شد.

یکی از این سوالات زیاد این است که درگیری بین ماندو و شکارچی ماندالو بو-کاتان کریز چه خواهد شد. به گفته آشنایان فصل دوم، بو-کاتان کرایز باید دین جارین را بکشد. این منجر به تنش بزرگ بین دو شخصیت ماندالوریایی می شود. حالا بیایید در مورد سلاح افسانه ای Darksaber بیشتر بدانیم.

Mandalorian Season 3 Dark Saber

Darksaber قدرتمندترین سلاح شمشیر است که می توان در دانش جنگ ستارگان یافت. این سلاح از نظر طراحی بسیار ساده است و فاقد علائم معمولی است که آن را به عنوان یک شمشیر نوری طبقه بندی می کند. این سلاح توسط اولین جنگجوی ماندالوریایی که به نظم جدای ملحق شد ساخته شد، اما در نهایت به دست پری ویسلا، یکی از اولین فرمانروایان بزرگ ماندالوریان افتاد، که از درگیری های آینده یا هر گونه جنگ قدرت فاسد در این فرهنگ جنگجوی افسانه ای اجتناب می کرد.

از فصل دوم، واضح بود که تمام دلیلی که بو-کاتان حتی برای کمک به دین جارین در تلاش برای نجات گروگ به خود زحمت می‌داد، گرفتن دارکسابر بود که زمانی مال او بود. با این حال، با احیای یک فشار امپراتوری خاص در اطراف کهکشان دور و دراز، Darksaber افسانه ای خود را در دستان اشتباه Moff Gideon یافت.

آیا ری در فصل 3 ماندالوریان حضور دارد؟

بیایید در مورد برخی از رایج ترین سوالاتی که به ذهن طرفداران می رسد صحبت کنیم. آیا برخی از آنها شامل Ray’s Mandalorian Season 3 هستند و آیا رنگین کمان Ray در دنباله های جنگ ستارگان وجود دارد؟ اولین دید ری برای بیننده مانند یک تاجر زباله در سیاره بیابانی دورافتاده Jacu بود. در آنجا او با یک دروید کوچک BB-8 ملاقات کرد، بدون اینکه بداند او چه ماجراجویی با مقاومت داشت. اگر برخی جزئیات داخلی را باور کنیم، دیزی ریدلی احتمالاً به دنیای جنگ ستارگان بازخواهد گشت تا نقش خود را در نقش ری بازی کند. حتی احتمال کمی وجود دارد که او بخشی از آن باشد ماندالوریان فصل 3. حالا طرفداران فکر می کنند که اگر یک جهش در زمان وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد.

ماندالور ری

فصل 3 ماندالوریان با جهشی در زمان منطقی است. این به گروگ زمان کافی برای یادگیری به دلیل نحوه صفحات گونه های یودا می دهد. جای تعجب نیست که او حتی پس از 30 سال همچنان یک نوزاد خواهد بود. شخصیت ماندو ممکن است بسیار مسن تر به نظر برسد و این به کمی آرایش و رنگ موی خاکستری نیاز دارد. اما این واقعاً مهم نیست، زیرا ماندو بیشتر اوقات در نمایش پنهان شده زیر ماسک دیده می شود. به یاد بیاوریم که بیشتر جدای ها قبل از وقایع توسط Kaylo Wren نابود شدند قدرت در حال بیداری استبنابراین اکنون بر دوش ری و گروگ خواهد بود تا به عنوان نسل جدیدی از رهبران جدی خدمت کنند.

برای جذاب ترین شخصیت Baby Yoda

با رسیدن به جذاب ترین شخصیت Baby Yoda، بسیاری از طرفداران معتقدند که او عاشق زیادی به نظر می رسد جنگ ستارگان شخصیتی از سری اصلی، اما همچنان یک شخصیت نسبتاً مرموز باقی مانده است. یک نظریه جدید طرفداران ادعا می کند که اگرچه شخصیت شبیه یودا به نظر می رسد، به احتمال زیاد این یک نوع دیگر از موجودات است که به رنگ سبز مبدل شده است. این را هم اضافه کنید که اصلا یک نوزاد نیست، بلکه موجودی 50 ساله است. علاوه بر این، داستان پشت آن کمی پیچیده تر می شود.

یودا کودک ماندالوریایی

برخی از نظریه ها معتقدند که کهکشان اغلب جزئیات عمیقی را حتی در مورد شخصیت هایی که زمان بسیار کمی روی صفحه دارند ارائه می دهد. خود بچه یودا چیزی معمایی است. گونه سبز، کوتاه و گوش دراز یودا حتی نامی در جهان جنگ ستارگان ندارد و به طور غیرمستقیم نشان داده شده است که بسیار کمیاب هستند. منطقی است که Baby Yoda یک کالای داغ در جهان است ماندالوریان.

همچنین سری مارول اکو دیزنی پلاس را بخوانید: آیا ما این سریال را کاملاً جدید تماشا خواهیم کرد!

از فصل 3 Mandalorian چه انتظاری داریم؟

حال، بیایید ببینیم فصل 3 The Mandalorian درباره چه چیزی خواهد بود. از فصل اول و دوم، طرفداران پیشنهاد می کنند که فصل سوم با ماندو آغاز شود، کسی که سعی دارد بیبی یودا را به افراد قابل اعتماد خود بازگرداند. اما در نهایت، بیبی یودا رفت تا راه های جدی را با لوک اسکای واکر آموزش دهد. حال فرض بر این است که ماندو در قسمت سوم در یک ماجراجویی کامل قرار خواهد گرفت. بیبی یودا و ماندو احتمالاً دوباره به هم خواهند رسید، زیرا بدون تنها رابطه خوب و دلپذیر پدر و پسر جالب نخواهد بود. بسیاری از معماها حل خواهد شد، در حالی که بسیاری از سوالات در فصل سوم Mandalorian پاسخ داده خواهد شد.

در مورد تاریخ انتشار

بر اساس برخی اطلاعات داخلی و تایید برخی از ستارگان، فصل 3 سریال The Mandalorian در حال حاضر در مرحله تولید است و می تواند در هر زمان در سال 2022 در دیزنی پلاس منتشر شود. طرفداران امیدوارند که طرفداران یک مینی سریال یا قسمت هایی از طول فیلم را ببینند که بسیاری از شخصیت های برجسته را در یک طناب محکم می بندد. با این حال، همه چیز را می توان بدون ظهور فصل 3 برقرار کرد. بیایید به بهترین ها امیدوار باشیم.

ما یک ناشر خبری مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید،
به پاترون اهدا کنید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersVodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers1xbetChip TuningMobil Ödeme bozdurma