مردی که قرار جزئی, خدمتکار, به, حمله, شوک الکتریکی دستگیر و در درا قاضی کهن

کودک در درا قاضی کهن را ثمینه سادات شهر جزئیات شکنجه او را از طریق رفت در تصویری که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. توییتر/فاروق Leghari (@FleghariDGK)/تصاویر از طریق اخبار

لاهور/DERA GHAZI KHAN: یک مرد متهم به معرض جزئی خدمتکار وحشیانه به ضرب و شتم و شوک الکتریکی در اینجا در این شهر ثمینه سادات شهر بازداشت شده است, Punjab وزیر عثمان Buzdar کانونی فرد در رسانه های دیجیتال الازهر Mashwani روز یکشنبه اعلام کردند.

توسعه پس از Buzdar اشاره کرد و با نگرانی یک ویروسی در رسانه های اجتماعی تصویری از جزئیات برنامه شکنجه او را با مته سوراخ. با توجه به عنوان به اشتراک گذاشته شده در کنار کلیپ “مستبد صاحبخانه میان Kaleem عبدالحفیظ قریشی در ثمینه سادات به طرز وحشیانه ای شکنجه بی گناه از پنج سال کار در خانه”.

“به غیر از به طور مداوم ضربه با چوب او نیز در معرض شوک الکتریکی. او فقط ” جرم “بود که او از دست Rs30” این عنوان اضافه شده است.

در حالی که با توجه به موضوع “شکنجه از هفت سال در درا قاضی کهن”, Buzdar تا به حال نیز به دنبال یک گزارش از منطقه ای افسر پلیس D G Khan. رئیس جمهوری دستور داده بود که مقصر بود بلافاصله دستگیر شد.

او همچنین دستور منطقه کمیسر به جزئی دختر تحت درمان در یک مرکز پزشکی.

Mashwani در یک به روز رسانی در مورد این پرونده گفت: اين دختر جوان پدر و مادر نمی خواهید به ثبت نام برای اولین بار اطلاعات گزارش (شاه) بر سر این موضوع پس از آن D G Khan پلیس شد شاکی در این مورد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de