مرد رنج می برد دردناک سقوط کردن یک صخره در ویدئو ویروسی

یک مرد دچار کاملا وحشیانه سقوط در یک ویروسی تصویری ساخت دور آنلاین.

Barstool ورزشی توییتی تصویری جمعه یک مرد در حال سقوط کردن یک صخره در یک دریاچه و آن رفتن نیست به خوبی در همه. در واقع آن را بسیار ضعیف. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

من مطمئن هستم که این طرح بود اما آن را به پایان رسید در فاجعه کامل. سازمان دیده بان غیر واقعی ویدیو زیر. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

همه چیز در نظر گرفته, او به نظر می رسید به لرزش که فقط خوب است. او احتمالا در بسیاری از درد است ؟ بدون شک اما این واقعیت که او به نظر می رسید قادر به دریافت یک علامت مثبت است. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

در صورتی که برای من اتفاق افتاده من احتمالا می خواهم فقط مرگ درست در نقطه ای. که می توان آن را. که می تواند پایان David Hookstead داستان. (نمایش به صورت اسلاید: این بمب ورزش ها ممکن است داغترین مدل در اینترنت)

داده می شود که چگونه بسیاری از عکس های من در حال حاضر گرفته شده به سر من لعنت مطمئن شوید که آیا آن را از طریق یک جست و خیز کردن مانند آن است. من مرد به اندازه کافی به آن اعتراف. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

کنسرت بربس به من برای صادق بودن.

در هر صورت این شخص به نظر می رسید به لرزش آن را خاموش مانند یک قهرمان با توجه به بسیاری از مردان نمی رفت تا در همه. فریاد او ما را با ارائه یک جهنم از یک چشمگیر ویدئو ویروسی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de