مرد به جرم تهدید به سوزاندن کلیسای سیاه در ویرجینیا

یک مرد کارولینای شمالی که تهدید به سوزاندن یک کلیسای سیاه در ویرجینیا بیچ کرد و روز چهارشنبه گناهکار اعلام کرد.

جان مالکوم بارسويل، 63 ساله، پس از آن که يکي از رهبران کليسا در يک يواشکي براي جورج فلويد شرکت کرد، تهديدات را در 7 ژوئن به وجود آورد.

Bareswill به صدور یک “تهدید تلفنی برای استفاده از آتش برای کشتن، مجروح کردن یا ارعاب هر فرد، یا به طور غیر قانونی برای آسیب یا تخریب یک ساختمان، اعتراف کرد، گفت: “دفتر دادستان ی ایالات متحده برای منطقه شرقی ویرجینیا در یک اطلاعیه مطبوعاتی چهارشنبه.

هیچ نباید ساخته شده برای ترس از ایمنی خود و یا ایمنی از کلیسای خود را برای صحبت کردن، و ما عدالت برای قربانیان کسانی که ادعا می شود نقض این حق را جستجو کنید، گفت: G. زاکری Terwilliger، دادستان ایالات متحده برای منطقه، در بیانیه قبلی.

Bareswill در اصل در 12 ژوئن دستگیر شد. قرار است حکم او در ۱۲ نوامبر صادر شود و طبق اطلاعیه مطبوعاتی با حداکثر ۱۰ سال زندان روبرو ست.

به گزارش ان بی سی نیوز، یک عضو کلیسا در صبح روز تهدید به پلیس گفت که شخصی تماس گرفته و گفته است «شما باید خفه شید» قبل از تهدید به آتش کشیدن کلیسا. (مرتبط: تگزاس مرد بازداشت شده به جرم نژادپرستانه یوتیوب ویدئو تهدید به ‘را از دست کم 200′ سیاه پوستان)

به گزارش ان بی سی نیوز، به گزارش ان بی سی نیوز، در اصل Bareswill صدور این تهدید را تکذیب کرد، اما هنگامی که محققان تماس تلفنی او را ردیابی می کنند، دستگیر شد، حتی اگر او از یک پیشوند دو شماره ای برای محافظت شماره خود از شناسه تماس دهنده استفاده کرده بود، اسناد دادگاه گفت.

محققان همچنین ادعا می شود سوابق جستجو های اینترنتی از جمله “که گفت : همه سفید پوستان نژادپرستانه هستند، و “که سازماندهی اعتراضات از کوه trashmore به مرکز شهر، گفت: ان بی سی نیوز.

کوه Trashmore پارک جایی است که یکی از رهبران کلیسا برگزار شد برای گروه فلوید ، که در ماه مه 25 پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک Chauvin knelt در گردن خود را به مدت نزدیک به نه دقیقه درگذشت.

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im