مرد مجروح در شلیک همراه LoC: ISPR

ارتش هند تفریحی برای دختران, پخت ترک یک غیر نظامی مجروح شدند. — اخبار/فایل

راولپندی: یک غیر نظامی باقی مانده بود به طور جدی مجروح به هند نیروهای نظامی متوسل به شلیک بی در امتداد خط کنترل (LoC) Inter-خدمات روابط عمومی روز دوشنبه گفت:.

ISPR در بیانیه ای گفت: “ارتش هند نیروهای نظامی متوسل به بی نقض آتش بس در Khuiratta بخش همراه [این] LOC به عمد هدف قرار دادن [این] مردم عادی.”

با توجه به نظامی بال رسانه به دلیل بی رویه آتش اتوماسیون در عمران خانه در Jijot کرد یک شهروند بی گناه متحمل آسیب های جدی [بود که] تخلیه به [a] در نزدیکی مرکز درمانی و ارائه مراقبت های پزشکی لازم است.

هند احضار دیپلمات

یک مقام ارشد هندی دیپلمات احضار شد به ثبت نام پاکستان قوی در اعتراض به این نقض آتش بس با نیروهای اشغالگر در طول LoC در Khuiratta بخش در 17 مارس سال 2020 منجر به آسیب های جدی به بی گناه و غیر نظامی.

وزارت امور خارجه بریتانیا در بیانیه ای گفت که به دلیل بی رویه و بی دلیل شلیک به اشغال نیروهای 37-سال-پیر محمد شفیع S/o Khushi محمد مقیم Jijot روستا تا به حال متحمل آسیب های جدی.

“هند نیروهای اشغالگر در طول LoC و مرز کار (WB) باید به طور مداوم شده است با هدف قرار دادن مناطق پر جمعیت غیر نظامی با آتش توپخانه سنگین کالیبر خمپاره و سلاح های خودکار” بیانیه بخوانید.

در سال 2020 هند تا کنون متعهد 1081 نقض آتش بس.

محکومیت اسفناک هدف قرار دادن غیرنظامیان بیگناه ، که توسط نیروهای اشغالگر این FO تأکید کرد که چنین اعمال بی معنی هستند و در نقض آشکار آتش بس سال 2003 درک و نیز در برابر همه تاسیس هنجارهای بشردوستانه و نظامی حرفه ای انجام.

“این نقض فاحش قوانین بین المللی منعکس سازگار هندی, تلاش برای تشدید این وضعیت در طول LoC و یک تهدید برای صلح و امنیت منطقه ای.”

در این بیانیه اضافه شده که نیروهای اشغالگر نمایش کامل و بی توجهی به حقوق بشر مکرر توپخانه و شلیک و در نتیجه تعداد زیادی از غیر نظامی shahadats و صدمات.

FO گفت که با افزایش تنش ها در امتداد LoC و WB هند نمی تواند منحرف کردن توجه از قبر وضعیت حقوق بشر در هند را اشغال جامو و کشمیر (IOJ&K).

سمت هند نامیده می شد بر احترام به آتش بس سال 2003 درک; این تحقیق و دیگر حوادث عمدی نقض آتش بس و حفظ صلح در امتداد LoC و WB.

سمت هند نیز خواست به اجازه سازمان ملل متحد نظامی ناظر در هند و پاکستان (UNMOGIP) به بازی خود را موظف نقش عنوان در شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) قطعنامه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de