در آفریقای جنوبی محکوم به مدت دو سال برای استفاده از نژادی لکه دار


ژوهانسبورگ: آفریقای جنوبی دادگاه در روز جمعه دست و دو سال حکم تعلیقی برای یک مرد که با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در تعطیلات ساحل تصویری.

آدم Catzavelos, 41 بود که با توجه به حالت تعلیق خوب از 50,000 برامدگی لبه طبقات سنگ ($از 3200) بود التماس کرد گناه را به crimen injuria باعث جرم توسط یک نژادی توهین.

او تا به حال فیلم برداری عکاسی از خود با پوشیدن یک کلاه نی و آینه عینک آفتابی در ساحل بکر در یونان.

“شگفت انگیز دریا و نه یک کافر در چشم او گفت:” به دوربین با استفاده از یک توهین به اصطلاح برای یک سیاه آفریقایی. “لعنتی بهشت روی زمین… شما می توانید ضرب و شتم این!”

2018 تصویری ویروسی رفت و باعث شد خیلی خشم در آفریقای جنوبی کشور است که عمیقا تقسیم خطوط نژادی 25 سال پس از نلسون ماندلا به قدرت رسید تعهد آشتی ملی پس از پایان سفید-اقلیت و آپارتاید حکومت.

اعمال حکم قاضی Hleziphe Nkasibe گفت: دادگاه نمی تواند در تغییر رفتار انسان اما Catzavelos مجرم “است که نشانه ای از پشیمانی و آن این است mitigatory”.

Catzavelos به خبرنگاران گفت: مدت کوتاهی پس از صدور حکم است که او برطرف شد.

“من بسیار آسوده و بسیار سپاسگزار است که من تا به حال بسیار منطقی و منصفانه قضاوت او گفت:” در خارج از دادرس دادگاه در ژوهانسبورگ را Randburg در حومه شمالی.

او در سال گذشته صادر عمومی معذرت خواهی در دادگاه گفت که او “واقعا منزجر وحشت زده و شرمنده از رفتار من. من عمیقا پشیمان”.

در سال 2018 سابق مسکن ویکی Momberg محکوم شد به مدت سه سال در زندان بارها و بارها-قتل نژادپرستانه و توهین از جمله کلمه “کافر” در سیاه و سفید پلیس.

در سال 2016 آفریقای جنوبی و مستغلات عامل پنی گنجشک تشبیه سیاه, ساحل را برانگیخت به میمون ها در رسانه های اجتماعی فوران و جریمه شد 150,000 برامدگی لبه طبقات سنگ ($9,600).


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>