مرد کاغذ برداشته کوسه با دست برهنه خود را در دیوانه تصویری

یک مرد به تازگی برداشت یک کوسه در سواحل دلاور با دست برهنه خود را.

با توجه به Fox5 DC مرد برداشت کوسه در کیپ Henlopen امور خارجه پارک ساحلی این آخر هفته گذشته به دلیل وجود یک قلاب در دهان خود. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

سازمان دیده بان ویدیو های دیوانه گشوده است. هیچ سوال آن خواهید بود یکی از احمقانه ترین کارهایی که شما ببینید در تمام طول روز. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

تصور کنید که این نوع از جرات شما می خواهم که به منظور گرفتن یک کوسه با دست برهنه خود را مانند این شخص را در ویدئو بالا. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

به عنوان بد به عنوان یک کوسه داشتن یک قلاب گیر در دهان خود ممکن است شما دیوانه اگر شما فکر می کنم من قصد دارم به چنگ زدن به آن را دریافت کند. (نمایش به صورت اسلاید: این بمب ورزش ها ممکن است داغترین مدل در اینترنت)

من هرگز آرزو می کنم هر گونه درد در هر حیوانی. شما می دانید چه چیز دیگری من می خواهم هرگز آرزو ؟ بازوی من گرفته شدن توسط یک کوسه چون من تا به حال به یک قهرمان. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

آن را فقط اتفاق می افتد. اگر در انتخاب بین سلامت من و کوسه سلامت شما بهترین به اعتقاد من انتخاب خودم.

این است که خودخواه ؟ اطمینان حاصل کنید. من اهمیتی نمی دهند.

در هر صورت این شخص دارای سنگ به اندازه بسکتبال. چه وحشی لحظه ای تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im