مرد Flips یک کامیون در طول تعقیب و گریز پلیس و همچنان به درایو

یک مرد موفق به نگه داشتن در حال فرار از پلیس پس از کوه در می رم کامیون خود را در مجنون ویروسی تصویری.

با توجه به KFOR فلوید چمن به اتهام تلاش برای پیشی جستن قانون دوشنبه پس از متوقف شدن در اوکلاهما. پلیس مجبور شده است “ردیابی” او و اخراج کردن چراغ زمانی که به او گفته شده و ترافیک تخلف. این زمانی است که همه hell broke loose. (نمایش به صورت اسلاید: این زنان در Instagram نفرت پوشیدن لباس)

چگونه این اتومبیل چیس کار کردن برای چمن ؟ خیلی بهتر از شما ممکن است انتظار داشت. پس از کوه در می رم کامیون خود او قادر به هنوز هم رانندگی دور. در نهایت کامیون متوقف شد به دلیل “مسائل مکانیکی” با توجه به همین گزارش و پلیس ساخته شده بازداشت. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

سازمان دیده بان غیر واقعی ویدیو زیر. (نمایش به صورت اسلاید: 71 بار Samantha Hoopes محروم کردن)

من حتی دیوانه با چمن برای این یکی. حتی کمی نیست. اگر شما را مدیریت به تلنگر یک کامیون در یک تعقیب و گریز پلیس و رفتن نگه دارید و سپس شما فقط باید اجازه دهید بروید. (نمایش به صورت اسلاید: این بمب ورزش ها ممکن است داغترین مدل در اینترنت)

من کاملا مطمئنم که چگونه قانون کار می کند, درست است ؟ شما نمی توانید در مشکل پس از یک عملکرد است که می خواهم. (نمایش به صورت اسلاید: 60 بار, Abigail Ratchford عینک تقریبا هیچ چیز)

من به طور کلی توصیه می کنند در حال اجرا از پلیس ؟ هیچ من شده است بسیار روشن است که در حال اجرا و مقاوم است که هرگز یک ایده عالی است.

اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهد, شما نیز ممکن است آن را در سبک.

بهترین شانس را به چمن. چیزی به من می گوید که او به آن نیاز دارید.

H/T: ورزشی گروه نرم افزاری سپاهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im