مرد می میرد ‘شوک سپتیک’ در حمله پلیس در اوتار پرادش پروب در

توسط سرپرستان

BADAUN: 64 سال درگذشت در طول یک نیمه شب حمله در خانه اش توسط یک گروه از 12 پلیس که به دنبال پسر خود را در ارتباط با کشتن گاو در Bhasundara روستای Badaun منطقه.

خانواده عبدل بشیر گفته است که او مورد ضرب و شتم به مرگ توسط پلیس در شب شنبه. این اتهام رد شده است توسط پلیس و یک پروب دستور داده شده است به این موضوع است.

لازم به ذکر است که حملات انجام شده در سراسر غرب اوتار پرادش در روز شنبه بازداشت و به اتهام گاو slaughterers پس از گزارش از گوشت تجارت در حال انجام در یک شیوه ای مخفی.

معاون بازرس کل (حفاری) بریلی ضلع محدوده Rajesh Pandey گفت: وجود یک کمپین رفتن در برابر قاچاق مشروب و گاو slaughterers در دولت است.

در همین حال پلیس در Badaun راه اندازی یک کاوشگر به دنبال به مرگ Basheer.

به گفته پلیس یک کالبد شکافی انجام شده توسط یک پانل از سه پزشکان نشان داد که بشیر به حال مشکلات خود را در کلیه ها و طحال.

Badaun سرپرست ارشد پلیس (SSP) Ashok Kumar Tripathi گفت: “من اطلاعات در مورد مرگ در 2 صبح و اضافی SP (شهر) Jitendra Srivastava با عجله به سمت ایجاد کرد. بی طرف بررسی خواهد بود انجام می شود. کالبد شکافی انجام شد توسط یک پانل از سه پزشک و ویدئوگرافی نیز انجام می شود. در گزارش خود گفت که با وجود آسیب دیدگی در بدن و دلیل مرگ او “شوک سپتیک’.”

اعضای خانواده این ادعا که پلیس وحشیانه کوبید بشیر در حالی که پژوهنده در مورد پسر خود را محل.

هیچ مورد اخیر ثبت شده در برابر Basheer پسر.

پسر مرحوم Ateeq گفت: “حدود 12 پلیس حمله کردند و خانه من در نیمه شب و آنها کوبید من بعد از آنها پیدا کردن من در خانه است. پلیس تا به حال حمله خانه من دو روز پیش نیز, اما آنها چیزی را پیدا کنید. به نظر می رسد آنها می خواهند به قاب من و پدر من پرداخت قیمت.”

در ضمن در مظفرنگر و بیجنر ولسوالی چهار نفر دستگیر و پس از یک اتهام مواجه شدن با پلیس. آنها همچنین گفته می شود ‘گاو slaughterers’. سه نفر از آنها دریافت عکس تفنگ در دست و پاها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im