مرد: مالدیو است پیشتر جنبش در چند رفت و آمد مکرر سلیمان, مقامات گفت: پس از این کشور گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus.

این دو نفر آلوده که هر دو هیات در Kuredu Island Resort آزمایش مثبت اواخر روز شنبه. آنها بر این باور هستند که گرفتار این بیماری از یک توریست است که به ایتالیا بازگشت و تست مثبت وجود دارد.

وجود بیش از 1400 نفر در این جزیره تقسیم به طور مساوی بین مهمانان و کارکنان با توجه به وزارت گردشگری و وزارت.

“این دو مورد که تست مثبت هستند از رفت و آمد مکرر. آنها کارکنان از رفت و آمد مکرر و در حال حاضر قرنطینه” گفت: علی وحید با وزیر گردشگری این جزیره در کشور اقتصاد است که به شدت وابسته به گردشگران خارجی است.

“دوره برای محدودیت های موقت تصمیم گرفته خواهد شد توسط تیم پزشکی. در حال حاضر ما باید با شناسایی افرادی که در تماس با بیماران و آنها را در خود به انزوا همراه با ثانویه تماس با ما. در این زمان ما می گویند که این افراد نظارت خواهد کرد برای چهارده روز است.”

وحید گفت: این کشور هنوز تصمیم گیری گردشگران بودند که در تماس با بیماران اجازه داده می شود به ترک.

آن را ممنوع کرده است مسافران نشات گرفته از یا کسانی که تا به حال ترانزیت از طریق و یا صرف هر زمان در ایتالیا در قبل و 14 روز و موثر از یکشنبه.

مقامات در Kuredu Island Resort نمی شد بلافاصله قابل دسترسی است:

مالدیو آژانس حفاظت بهداشت (HPA) گفت: آن را معرفی کرده بود “موقت اقدامات محدود کننده” در دومین جزیره پس از یک ملی توسعه علائم در Sandies رفت و آمد مکرر در Bathala جزیره است. معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در این جزیره بودند.

آن اضافه شده دو دولت فرانسه در یک سوم جزیره نشان داد که علائم این بیماری تا به حال آزمایش منفی و محدودیت در سفر وجود دارد برداشته شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im