مالزی Mahathir به عنوان پادشاه منصوب وزیر کشور سابق به عنوان ساعت

Malaysias وزیر کشور سابق Muhyiddin یاسین همسرش Noraini Abdul Rahman بحث به مطبوعات خارج از خانه خود در کوالالامپور در فوریه 29, 2020. عکس: AFP

کوالالامپور: مالزی Mahathir Mohamad برخورد شد با یک ضربه در روز شنبه پس از شاه به نام کمتر شناخته شده وزیر کشور سابق این کشور را به عنوان نخست وزیر در یک پیچ و تاب است که بازده یک رسوایی-گرفتار حزب به قدرت است.

Muhyiddin یاسین خواهد بود و سنای این کشور نخست وزیر جدید در روز یکشنبه سلطنتی مقامات گفت: پس از یک هفته از آشفتگی که به دنبال سقوط یک اصلاح طلب در دولت و Mahathir استعفای به عنوان نخست وزیر.

“روند برای تعیین نخست وزیر نمی تواند به تاخیر افتاد چرا که کشور نیاز به یک دولت برای رفاه مردم و ملت” کاخ بیانیه ای گفت:. پادشاه منصوب برتر کشور.

و همچنین پایان دادن به نخست وزیری از Mahathir در 94 جهان قدیمی ترین رهبر آن را نیز به معنی وجود خواهد داشت کمی امید خود را تعیین جانشین انور ابراهیم تبدیل شدن به نخست وزیر.

بحران زمانی آغاز شد که Mahathir و Anwars حاکم “پیمان امیدی” داد که با هجوم به یک پیروزی تاریخی در سال 2018 در برابر دولت فاسد, سقوط یک هفته پیش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im