مالزی دانشمندان ایجاد ‘Medibot’ به دور از coronavirus بخش


کوالالامپور: مالزی دانشمندان آمده تا با یک راه منحصر به فرد به حداقل رساندن تماس با کروناویروس بیماران بدون به خطر انداختن در درمان خود را در برابر این بیماری است.

دانشمندان ایجاد یک بشکه به شکل ربات بر روی چهار چرخ است که آنها امید را دور در بيمارستان به بررسی coronavirus بیماران کاهش سلامت کارگران در خطر ابتلا به عفونت.

“Medibot” یک 1.5 متر بلند (پنج پا) سفید ربات مجهز به یک دوربین و صفحه نمایش است که از طریق آن بیماران می توانند برقراری ارتباط از راه دور با پزشکان.

اختراع ساخته شده توسط دانشمندان بین المللی در دانشگاه اسلامی مالزی نیز مجهز به یک دستگاه برای بررسی بیماران مبتلا به درجه حرارت از راه دور.

آن است که با هدف کمک به پرستاران و پزشکان شاغل در بخش اجتماعی فاصله, Zulkifli Zainal Abidin عضو این تیم در پشت اختراع کرده و گفته.

هزینه آن حدود 15000 ringgit (3500 دلار) برای توسعه و برنامه های دانشگاه به دادگاه آن را به زودی در خود بیمارستان خصوصی که نیست درمان ویروس بیماران گفت: Zulkifli.

در صورتی که ثابت می کند یک موفقیت دانشمندان امیدوارم که آن را می توان در بيمارستان های دولتی که در آن مردم با COVID-19 فرستاده می شوند.

مالزی گزارش شده 4,683 coronavirus موارد از جمله 76 مرگ و میر.

از تایلند به اسرائیل روبات ها استفاده می شود در مبارزه با کروناویروس که به کشته شدن بیش از 110,000 مردم در سراسر جهان است.

آنها به طور فزاینده ای متکی به عنوان سریع و کارآمد سرایت ضد قهرمانان در جنگ در برابر ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de