ملاله پشت شورای امنیت سازمان ملل را خواستار جهانی آتش بس میان COVID-19 همه گیر

عکس: فایل

برنده جایزه نوبل ملاله یوسف زی و آفریقای جنوبی بازیگر Charlize Theron باید مورد حمایت شورای امنیت سازمان ملل برای تماس جهانی آتش بس میان coronavirus بیماری همه گیر.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در بیانیه روز جمعه خود را تمدید فراخوان به احزاب متخاصم در سراسر جهان برای ذخیره کردن سلاح های خود را و پیوستن به “مشترک ما نبرد” علیه مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

“به سکوت اسلحه ما باید با بالا بردن صدا برای صلح” گفت: در مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

پشتوانه تماس فعال یوسفزی گفت: “در میان همه گیر مرگبار جهان نمی تواند تحمل هزینه های جنگ. داشتن زندگی از طریق جنگ و خشونت حمایت آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ درخواست تجدید نظر برای جهانی بس.”

ترون گفت: خشم از این ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ.

“با تشکر از شما دبیر کل سازمان ملل متحد برای فراخوان جهانی داد. Coronavirus فراتر از ملیت و قومیت و ایمان و جنسیت. ما باید کانال تلاش های ما به مبارزه با این ویروس نیست یکدیگر را” 44 ساله و بازیگر است.

در 23 مارس اشاره به این حادثه تلخ به نام به حال به صورت فوری جهانی آتش بس برای کمک به مردم جنگ زده در مناطق دریافت صرفه جویی در زندگی کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت: احزاب در 11 کشور باید پاسخ مثبت به درخواست تجدید نظر خود را به صورت جهانی آتش بس کرد اما تبدیل کلمات به صلح بود بسیار دشوار است و مبارزه را تشدید کرده و در عمده درگیری از جمله یمن و لیبی و افغانستان است.

به نام او در همه دولت ها گروه ها و افراد با نفوذ “به اصرار و فشار مبارزان در سراسر جهان برای قرار دادن سلاح های خود را,” گفت: نیاز ضروری است چرا که “COVID-19 طوفان” در حال حاضر آینده به تمام مناطق درگیری.

“ما می دانیم که این بیماری همه گیر است که با داشتن عمیق اجتماعی و اقتصادی و پیامدهای سیاسی از جمله مربوط به صلح و امنیت بین المللی” سازمان ملل متحد رئیس گفت.

وی با ذکر پایدار محدودیت در حرکت دولت در همه جا و عوامل است که می تواند کمک به افزایش نارضایتی و تنش های سیاسی ولی معتقد است که “جهانی آتش بس تجدید نظر است طنین در سراسر جهان”.

او گفت که این تماس را تایید کرده است 70 عضو شرکای منطقه ای, غیر دولتی, و دیگران.

“رهبران مذهبی – از جمله پاپ فرانسیس – اضافه اخلاقی خود صدا در حمایت از جهانی آتش بس به عنوان شهروندان از طریق بسیج مردمی آنلاین” به خبرنگاران گفت:.

اگر چه تعداد قابل توجهی از جنگجویان و شبه نظامیان را پذیرفته اند تماس های شورای امنیت سازمان ملل تاکید کرد که وجود یک فاصله بزرگ بین اظهارات و اعمال” بین ترجمه کلمات به صلح بر روی زمین و در زندگی مردم”.

او اذعان کرد که “مشکلات زیادی” در اجرای آتش بس برای توقف درگیری که festered برای سال, که در آن “بی اعتمادی عمیق است” و به رسمیت شناخته شده است که “هر گونه اولیه دستاوردهای شکننده هستند و به راحتی قابل برگشت”.

به شورای امنیت سازمان ملل مشاهده شد که در بسیاری از شرایط بحرانی وجود داشته است هیچ اجازه دهید تا در مبارزه و درگیری حتی شدت یافته است.

اشاره به این حادثه تلخ توضیح داد که او و نمایندگان در حال درگیر شدن با تعارض بازیگران برای کمک به فشار رو به جلو بس.

“من در تمام دولت ها و جنبش های درگیر و حامیان آنها برای پایان دادن به فاجعه بار جنگ و بشردوستانه کابوس – آمده و به میز مذاکره”, التماس سازمان ملل متحد شد.

عطف به لیبی اگر چه طرفین متخاصم به حال استقبال تماس برای جلوگیری از جنگ و درگیری را تشدید کرده به شدت بر همه مقدم, مانع تلاش ها برای واکنش موثر به COVID-19.

“من مصرانه از هر دو طرف و همه دیگران به طور مستقیم و غیر مستقیم درگیر در جنگ بلافاصله پس از توقف جنگ به مقامات اجازه می دهد به طور موثر COVID-19 تهدید”, اشاره به این حادثه تلخ گفت.

در افغانستان 21-عضو تیم اعلام شد هفته گذشته به طور مستقیم مذاکره با طالبان و ویژگی های تماس برای تاسیس اولیه زندانی آزاد است.

حمایت کامل خود را از حمایت دبیر کل اظهار داشت که “زمان آن رسیده است برای دولت و طالبان برای توقف جنگ به عنوان COVID-19 بافندگی در سراسر کشور است.”

برای همه ملل در جنگ, سازمان ملل متحد, رئیس ساخته شده درخواست تجدید نظر ویژه ای به کسانی که با نفوذ در احزاب متخاصم “به انجام همه چیز ممکن است برای آتش بس برای تبدیل شدن به یک واقعیت”.

او “از همه کسانی که می توانند تفاوت را تفاوت که” با اصرار و فشار بر مبارزان در سراسر جهان به سلاح خود را زمین بگذارند.

و اشاره کرد که وجود دارد یک فرصت برای صلح اشاره به این حادثه تلخ, حفظ, درباره ما دور از وجود دارد.

“نیاز فوری”, او گفت:. “ما باید قوی تلاش های دیپلماتیک برای دیدار با این چالش است.”

در برابر پس زمینه از یک کروناویروس در حال حرکت به سرعت در سراسر مرزهای ویرانگر کشور و upending زندگی اشاره به این حادثه تلخ پیش بینی شده است که “بدترین است”.

“ما نیاز به انجام همه چیز ممکن است برای پیدا کردن صلح و وحدت جهان ما به شدت نیاز به نبرد COVID-19”-دبیر کل گفت. “ما باید بسیج هر اونس از انرژی آن را شکست”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>