عمده خرید و فروش دفاتر به مدت 15 روز: وزارت کشور


اسلام آباد: وزارت کشور اعلام کرد, بسته شدن برخی از عمده خرید و فروش دفاتر و کسب و کار برای 15 روز شروع و روز جمعه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت کشور ملی پایگاه و مرجع ثبت (NADRA) و ادارات گذرنامه بسته باقی خواهد ماند و برای خرید و فروش در ابتدا برای یک دوره 15 روز به عنوان یک اقدام احتیاطی و اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش این بیماری است.

وزارت کارگردانی مقامات مربوط به اقدامات لازم برای تمدید مدت اعتبار کامپیوتری هویت ملی کارت برای مردم محلی و همچنین خارج از کشور پاکستانی و گذرنامه است که ممکن است با انقضای طول بسته شدن دوره است.

علاوه بر مالیات غیر مستقیم و مالیات, اداری, اموال, برخورد, اتاق کار, سرو زیبایی, سالن نیز باقی می ماند برای مدت مشابه آن گفت.

این وزارتخانه همچنین کارگردانی رستوران ها و مراکز خرید به آخرین 2200 ساعت.

اما رستوران و مواد غذایی به رسانه ها اجازه داده می شود تا برای ادامه تحویل و غذای آماده خدمات فراتر از گفت زمان.

به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات وزارت تایید یک مکانیزم برای عموم کارکنان برای مدت مشابه درخواست همه وزارتخانه ها و بخش های برای شناسایی کارکنان خود را برای کار مهم و حصول اطمینان از حضور خود در دفتر.

کارکنان بیش از 50 سال سن ممکن است اجازه کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با بیماری و یا در مواجهه با چالش های بهداشتی.

به عنوان مراکز مهد کودک در ادارات دولتی نیز بسته شده است به طوری که کارکنان زن نگه داشتن فرزندان خود را در مراکز مهد کودک نیز شده بود مجاز به کار از خانه های خود در این وزارتخانه گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>