عمده ژنرال تبادل ایده های بیشتر در مذاکرات به صف کردن در چین-هند مرز بست

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: یک روز پس از هندی و چینی سربازان تا حدی عقب نشینی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) دو سازمان در سطح ایران برگزار شد روز چهارشنبه یک مقام ارشد ارتش رسمی گفت.

با توجه به منابع هر دو طرف رد و بدل انداز است که می تواند مورد بررسی در سطح ارشد. روز چهارشنبه جلسه رفت و در بیش از چهار و نیم ساعت منابع گفت.

“بیشتر جلسات هستند اندود شده تا در آینده هر دو در فرمانده لشکر و فرمانده بخش سطوح به تشریح جزئیات خاص و وارد در د-تشدید طرح است. این جلسات را محدود خواهد فرمانده کل سپاه-سطح نشست” منابع اضافه شده است.

در همین حال وزارت خارجه چین گفت که هر دو طرف در تلاش بودند به راحتی وضعیت زیر دیپلماتیک و نظامی شد.

“اخیرا هند و چین برگزار ارتباط موثر از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال رسیده و مثبت اجماع. دو طرف پس از این توافق به اقدامات برای سهولت این وضعیت در امتداد مرزهای چینی” سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Ladakh بن بست: چین می بیند ‘مثبت توافق هستهای با هند بیش از آمریکا

هندی و چینی نیروهای درگیر شده اند در عوض کردن پس از مداخله شب مه 5 و 6 پس از سربازان از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) حمله سربازان هندی بین انگشت 4 و 5 موقعیت خود را در نزدیکی LAC.

ارتش هند انتقام منجر به صدمات به تعداد زیادی از پرسنل از هر دو طرف.

در پی تشدید تنش ها فرمانده کل سپاه در سطح ایران برگزار شد در ژوئن 6.

گفت و گو برگزار شد Lt General Harinder سینگ فرمانده 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه در Moldo بر طرف چینی.

وزارت خارجه چین در هفته گذشته گفت: این وضعیت در طول لاک بود پایدار و قابل کنترل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im