عکس: AFP

مناطق در شهرستانها عمده در پاکستان قرار گرفتند ‘هوشمند مستند’ روز سه شنبه پس از ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) صادر شده و یک لیست از 20 شهرستانها شناسایی شده به عنوان coronavirus نقاط در سراسر کشور گزارش ژئونیوز.

بخش هایی از اسلام آباد و پیشاور بوده است مهر و موم شده با مناطق عمده از لاهور به مجموعه تحت مستند از نیمه شب امشب.

علاوه بر این مناطق شناسایی شده در سوات شامل بحرین Matta, Babuzai, Kabal, Barikot, Khariri, Gwalerai و Odigram.

دیگر tehsils شناسایی شده توسط خیبر پختونخوا در بخش بهداشت و درمان شامل UC Qambar, Saeedoshareef, Breekot غربی کویته Sharki, Kozabandi و Madin.

بیش از 489 نفر آلوده شده اند در این مناطق استانی وزارت بهداشت گفت.

در پیشاور چهار حوزه است که شناخته شده به عنوان coronavirus نقاط مهر و موم شد با هر دو ورودی و خروجی راه مهر و موم شده. مستند تحمیل شده در Ahsrafia مستعمره Channa جاده Danishabad و Hayatabad در فاز 1/بخش E-1.

پلیس مستقر شده اند و در مناطق با بازار به جز فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های پزشکی.

به طور مشابه در سند را قتکی چهار مناطق شده است مهر و موم شده و بخش 188 تحمیل پس از آن مشخص شد که یکی از این مناطق است.

“در مجموع از 20 شهرستانها در سراسر پاکستان شناسایی شده اند و به احتمال زیاد افزایش در نسبت/سرعت از عفونت است که نیاز به اقدامات محدود کننده برای مهار” یک بیانیه NCOC بود روز دوشنبه گفت:.

پاکستان گزارش کرده است بیش از 148,000 موارد و بیش از 2800 مرگ و میر تا کنون از رمان coronavirus.

در اسلام آباد با مقامات در حال حاضر مهر و موم شده G-9/2 و G-9/3 برای داشتن بیش از 300 مورد. در حالی که من-8 من-10, Ghauri شهر Bharakhau, G6 و G7 بودند که تحت نظارت این NCOC گفته بود.

دیگر شهرستانها شناسایی شده توسط NCOC هستند کراچی لاهور کویته و پیشاور راولپندی و اسلام آباد, Faisalabad, مولتان, گوجرانواله, Swat, حیدرآباد, Sukkar سیالکوت گجرات Ghotki, Larkana, Khairpur DG خان ضلع مالاکنڈ و مردان.

این NCOC مشترک که TTQ استراتژی است که با هدف شناسایی بیماری گسترش متمرکز خوشه/نقاط برای فعال کردن هدفمند مستندات و نیاز محور منابع بهینه سازی در تمام سطوح.

پنجاب دولت تحمیل کامل مستند در برخی از مناطق لاهور

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه استانی وزیر بهداشت یاسمین رشید اعلام کرده بود که کامل مستند خواهد بود اعمال شده در برخی از مناطق از لاهور به دلیل افزایش coronavirus مواردی که گزارش شده در استان.

“بسیاری از مناطق لاهور تعطیل خواهد شد 12am بعد از فردا (سه شنبه) گفت:” وزیر. او افزود که این مناطق است که تجربه کامل مستند شامل Shahdra, شاد باغ Mazang, Harbanspura پیر لاهور Nishtar زمین Cantt.

در همین حال برخی از مناطق در Gulberg نیز بسته به طور کامل و برخی از جوامع در اقبال شهر لاهور به عنوان به خوبی.

“فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند در این مناطق” روشن وزیر اضافه کرد که این مناطق را تحت کامل مستند برای حداقل دو هفته. او افزود که این مناطق خواهد شد پس از t این وضعیت مورد بررسی قرار گرفت.

در پنجاب لاهور بدترین آسیب دیده شهرستان و گزارش شده بیش از 27000 موارد است.

پنج شهر شناسایی شده در کراچی به عنوان “نقاط’

به طور جداگانه در نامه ای به معاون کمیسر کراچی غرب منطقه افسر بهداشت (DHO) Dr Shafique احمد شناسایی 16 اتحادیه شوراها در کراچی غرب که در آن هوشمند مستند باید تحمیل شود.

شهرهای شامل Gadao, Baldia, Kemari سایت و اورنگی.

مناطق شناسایی شده عبارتند از: UC-5 Songal که شامل گلشن Maymar, Khuda کی بستی. UC-6 Maymarabad که شامل Surjani بخش – L1 5C,5D,4B,4C 7A.

در Kemari UC-1 Bhutta ایجاد کرد که شامل Saeedabad مسجد جاده و Umer Khan Road, UC-2 سلطان آباد که شامل حبیب عمومی مدرسه و خیابان و UC-3 Kemari که شامل اسکله و مجید مستعمره.

در baldi در UC-3 Islama نگر که شامل نیروی دریایی مستعمره UC-4 Naiabadi که شامل بخش های 4C و 8B UC-5 Saeedabad که شامل منطقه 5G, 5J و A3.UC-6 مسلمان مجاهد که شامل افریدی مستعمره و UC-7 که شامل Mujahir اردوگاه و Kokan مستعمره.

در سایت UC-4 Metroville کل منطقه شناخته شده است به عنوان یک کانون در حالی که UC-6 مرزی مستعمره بخش های 4 و 5 گنجانده شده اند. در UC-7 بنارس, Islamia و سبحانی Muhalla شناسایی شده اند.

در اورنگی UC-6 Ghaziabad مسیحی مستعمره UC-11 داده Nagar منطقه 7A/B بخش 8 و UC-12 مجاهد مستعمره Millatabad, Gulfamaad علیگر مستعمره شناسایی شده اند به عنوان coronavirus نقاط.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو