Mahathir درخواست به دنبال رای نخست وزیر جدید را رد کرد مالزی پادشاه

در این فایل عکس گرفته شده در تاریخ 31 ژانویه 2019,تی وی ورودی 16 پادشاه مالزی ششمین سلطان Pahang, Al-سلطان عبدالله Ri’ayatuddin المصطفی بالله شاه Ibni سلطان احمد شاه Al-Musta گشت بالله (R) و Malaysias نخست وزیر Mahathir محمد (L) دعا در مراسم استقبال رسمی در مجلس در کوالالامپور. عکس: AFP

کوالالامپور: Mahathir Mohamad مواجه با شکست در برنامه های خود را برای به دست گرفتن شتاب در جریان بحران سیاسی پس از مالزی شاه زده قدرت خود را به بازی call مجلس به رای نخست وزیر جدید.

او را رد کرد و Mahathir را برنامه ریزی برای تشکیل جلسه پارلمان برای رای دادن در این کشور نخست وزیر بعدی پس از آن به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت که برابر قانون اساسی است.

دشمنان قدیمی Mahathir و انور ابراهیم قفل شده در یک مبارزه قدرت برانگیخته توسط افراد مسن رهبر استعفای خود را از ائتلاف حاکم را سقوط پس از شکست در پیشنهاد برای فشار سیاسی در انتظار او است ،

مردان در حال آشتی و رهبری خود را از ائتلاف برای پیروزی در سال 2018 در برابر دولت فاسد, اما این هفته, درام, زنده کرده است یک رقابت که به مدت طولانی به شکل کشور جنوب شرق آسیا را در سیاست است.

Mahathir در حال حاضر رهبر موقت پیش از آن اعلام کرد که جلسه پارلمان را دوشنبه و سه پادشاه که منصوب برتر موافقت با این تصمیم.

اما پس از دیدار از این کشور اسلامی سلاطین شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه گفت: نشستن را نمی گیرد, با توجه به کاخ بیانیه.

پادشاه ملاقات تمام کشور از نمایندگان مجلس این هفته به کار کردن که آنها را برای برتر اما هیچ نامزد پدید آمده به اندازه کافی با پشتیبانی. یک نامزد باید پشتیبانی از حداقل 112 نمایندگان مجلس است.

“شاه ادامه خواهد داد به تلاش برای پیدا کردن یک راه حل مطابق با قانون اساسی در جهت منافع مردم و کشور” گفت: این بیانیه از رویال رسمی احمد Fadil Shamsuddin.

کاخ مقامات در حال حاضر مذاکره با رهبران احزاب مختلف و از آنها بخواهید برای نامزدهای خود را گسترش بحران و تشدید احتمال ضربه محکم و ناگهانی یک نظرسنجی.

اعلام برخورد یک ضربه عمده به استراتژی Mahathir که به مدت طولانی به حال یک مشکل در رابطه با این کشور را از سلطنتی به عنوان او به دنبال محدود کردن قدرت خود را در طول یک برای اولین بار از روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر از سال 1981 تا 2003.

حزب Mahathir — در 94 جهان قدیمی ترین رهبر — گفت که نامزدی Muhyiddin یاسین. آن را حاکی از Mahathir شد تا در بازگشت به عنوان برتر خود را اما می خواستم یک متحد در نقش.

سابق ائتلاف حاکم در عین حال گفت که نامزدی انور, 72.

مردان طوفانی ارتباط قدمت آن به دهه 1990 زمانی که Mahathir اخراج انور به عنوان معاون خود و او زندانی مشکوک لواط اتهامات عنوان شده علیه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>