بیان اخبار سرویس

بمبئی: این NCP یکی از شرکای ائتلاف از ماهاراشترا, Vikas Aghadi تصمیم گرفته است برای انجام یک موازی پروب به الگار Parishad مورد راه اندازی یک Special Investigation Team (نشستن). این مرکز قبلا تصمیم به انتقال این کاوشگر به آژانس اطلاعات ملی (نیا) و بعد از آن سانتی متر Uddhav Thackeray موافقت کرده بود برای تصمیم گیری.

NCP رئیس Sharad Pawar به نام به حال یک جلسه از وزرای خود در بمبئی که در آن تصمیم به انجام یک موازی کاوشگر در نظر گرفته شد. “در نیا, قانون وجود دارد برای ارائه به دولت برای انجام موازی تحقیق حتی اگر پروب انجام شده توسط آژانس مرکزی. ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh مشورت خواهد شد یک تیم حقوقی و تصمیم گیری از راه اندازی نشستن. یک بازنشسته HC قاضی منصوب خواهد شد به عنوان رئیس این تیم گفت:” نواب ملک به NCP سخنگو.

پونا پلیس دستگیر شده بود و نه فعالان — Sudhir Dhawale, Rona, Wilson Surendra Gadling, Mahesh Raut, شما سن آرون Ferreira, Vernon Gonsalves, Sudha Bharadwaj و Varavara رائو — در ارتباط با این مورد.

Pawar بود در روز یکشنبه گفت: این مرکز دارای بیش از پروب به نیا به عنوان قبلی Devendra Fadnavis دولت می خواست به “پنهان کاری”.

منابع در NCP گفت: الگار پروب قابل توجهی برای NCP را به عدالت به آن Dalit بانک رای نسبتا کاوش در این مورد. صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت که او به دنبال خواهد داشت از نظر حقوقی در نشستن. “ما با مشورت سانتی متر Uddhav Thackeray و سپس تصمیم نهایی از راه اندازی نشستن گرفته خواهد شد,” Deshmukh اضافه شده است.

این الگار مورد
این پرونده مربوط به اتهام التهابی سخنرانی در الگار Parishad کنفرانس برگزار شد در Shaniwarwada در پونا در 31 دسامبر 2017 که پلیس ادعا کرد که باعث خشونت در نزدیکی کرگن-Bhima یادبود جنگ بعد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im