ماهاراشترا شورای قانونگذاری نظر سنجی در مارس 21

توسط ANI

دهلی نو: کمیسیون انتخابات هند (ECI) در روز جمعه اطلاع داد که انتخابات شورای قانونگذاری در ماهاراشترا برگزار خواهد شد در تاریخ 21 مه در بمبئی.

نظرسنجی پنل امروز اجازه برگزاری انتخابات شورای قانونگذاری در ماهاراشترا و اعلام کرد که دستورالعمل های لازم نیاز به تضمین ایمنی در برابر COVID-19 در انتخابات.

اوایل امروز Thackeray پرداخت کرده بود یک دیدار حسن نیت ارائه میدهد به راج Bhavan در بمبئی به مناسبت ماهاراشترا بعد و ملاقات فرماندار Bhagat Singh Koshyari. خود را در جلسه به طول انجامید در حدود 20 دقیقه است.

فرماندار Koshyari قبلا درخواست اکو برای برگزاری انتخابات به نه کرسی از شورای قانونگذاری در کشور است که به دروغ شده اند خالی از مارس 24 “با توجه به پایان زمان عدم قطعیت در دولت”.

او اظهار داشت که دولت مرکزی اعلام کرده است بسیاری از آرامش اقدامات مربوط به اجرای مستند در کشور است. مانند انتخابات به شورای کرسی ها برگزار می شود با دستورالعمل های خاص گفت: Koshyari.

“پس از وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray است که عضو هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی او نیاز به انتخاب به شورا قبل از آوریل 27,” او اضافه شده است.

کمیسیون انتخابات تا به حال نکردن روند انتخابات برای این نه کرسی در نظر COVID-19 وضعیت در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de