ماهاراشترا دولت باید مقابله با COVID-19 گسترش در Arthur جاده زندان: بمبئی HC

توسط PTI

بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی به کارگردانی ماهاراشترا دولت برای یک سیاست مناسب تصمیم به مقابله با گسترش COVID-19 آرتور در جاده زندان مرکزی بمبئی.

حداقل 77 زندانیان و 26 پرسنل آرتور جاده زندان آزمایش مثبت برای coronavirus اوایل این هفته.

عدالت Bharati Dangre روز جمعه به شنیدن یک وثیقه درخواست ثبت شده توسط علی اکبر شروف یکی از زندانیان در این زندان به دنبال موقت به قید وثیقه در زمینه پزشکی.

در جهت عدالت Dangre اشاره کرد که وضعیت مخاطره آمیز و در چنین احتمالی دولت, دولت و سیاست گذاران باید یک تصمیم.

دنبال COVID-19 روز رسانی های زنده در اینجا

“اگر این درست است که بیش از 100 بیماران دارای آزمایش مثبت در Arthur جاده زندان و سپس آن را برای مقامات به اطمینان حاصل شود که دیگر زندانیان که در حال حاضر تسلیم در زندان هستند و نه آلوده به ویروس در حساب از ازدحام” دادگاه گفت.

مقامات باید به یاد داشته باشید که زندانیان تا به حال حق را به یک محیط امن و سالم حتی زمانی که آنها زندانی و عدالت Dangre گفت. دادگاه به کارگردانی دولت و گروه زندان به برداشتن قدم های مناسب.

“همیشه وجود دارد یک امید و انتظار است که از زندان به مقامات حساس هستند شایع وضعیت” دادگاه گفت.

نیمکت اشاره کرد که چندین زندانیان بالاتر از سن 60 و دیگران است که رنج می برد از بیماری.

“در چنین شرایطی باز است برای دولت و مقامات زندان به سیاست های مناسب تصمیم گیری برای مقابله با این وضعیت به نگه داشتن همه زندانیان امن و اطمینان حاصل شود که آنها شامل گسترش ویروس در زندان” دادگاه گفت.

شروف مشاور Aabad پندا استدلال کرد که زندانی دچار دیابت و فشار خون بالا و فشار خون و از این رو نیاز به امن نگهداری می شود به اطمینان حاصل شود که او نمی قرارداد عفونت است.

دادگاه اما رد شروف درخواست پس از ذکر است که هیچ قریب الوقوع بهداشت مانع منعکس شد در مورد او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im