ماهاراشترا دولت هشدار اکید اقدام علیه آنلاین فروش اسلحه

توسط PTI

ناگپور: ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh در روز شنبه هشدار داد سخت, اقدام, پس از شکایت در ادعایی آنلاین فروش سلاح واصل شد با اورنگبد پلیس. او همچنین گفت که وام چشم پوشی اعلام شده توسط دولت ارائه خواهد شد کمک بزرگ برای کشاورزان در چند ماه آینده.

صحبت با خبرنگاران در Nagpur Deshmukh اسبق خودکشی یک کشاورز در Pathardi در Ahmednagar منطقه و گفت: همه ممکن است کمک خواهد بود به خانواده اش داده شده.

مضطرب بیش از بدهی های برجسته و عدم پرداخت اقساط ماهانه از کامیون خود را که به سرقت رفته کشاورز Malhari Batule (35) کشته خود را با مصرف سم در پنج شنبه شب ساعت پس از پسر او خواندن یک شعر در مدرسه خود را درخواست کشاورزان به خودکشی به دلیل کشاورزی پریشانی. “وام چشم پوشی خواهد شد ارائه کمک به کشاورزان در چند ماه آینده,” او اضافه شده است.

پاسخ به یک پرس و جو در مورد شکایت ادعا آنلاین فروش اسلحه در اورنگاباد Deshmukh گفت: “ما در حال شنیدن در این مورد برای اولین بار در ماهاراشترا. وجود دارد مجموعه ای از قوانین برای فروش و نگهداری سلاح. شکایت ثبت شده است در مورد آنلاین فروش اسلحه در اورنگبد. دقیق اقدام خواهد شد و پس از تایید حقایق است.”

پس از مصرف اتهام وزیر Uddhav Thackeray در ماه دسامبر گذشته اعلام کرد که وام چشم پوشی طرح برای آن دسته از کشاورزان که گندم بدهی برجسته است تا تومان 2 لاخ تا 30 سپتامبر 2019. در اوایل این هفته دولت منتشر شد اولین لیست 15,000 کشاورزان بهره مند تحت این طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im