ماهاراشترا دولت به گسترش است COVID-19 مستند تا مارس 30: CM Uddhav Thackeray

توسط PTI

بمبئی: با سنبله مداوم در COVID-19 موارد پيشين دولت در روز شنبه تصمیم به گسترش مداوم مستند دوره تا مارس 30 ساعت پس از وزیر Uddhav Thackeray با حضور در دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی از طریق ویدئو کنفرانس از بمبئی.

در زنده پخش Thackeray گفت: این مستند که قرار بود برای پایان دادن به در 14 آوریل تمدید خواهد شد تا مارس 30 با در نظر گرفتن فقدان هر گونه گزینه های دیگر.

همچنین به عنوان خوانده شده| بازرس پلیس از ماهاراشترا تانه تست مثبت برای coronavirus

توضیح خطوط گسترده ای از طرح سانتی متر گفت: در حالی که محدودیت خواهد بود کاسته در مناطق خاص در دولت در طول این مدت طولانی آنها را سختگیرانه تر در دیگران است. CM گفت که او تا به حال منتقل و این تصمیم را به نخست وزیر در این جلسه از تمام وزرای ارشد.

قبل از ماهاراشترا Odisha و پنجاب تا به حال به طور رسمی تمدید مستند دوره تا مارس 30. Thackeray گفت: تصمیم گیری در مورد انتظار امتحانات مجدد از واحدهای صنعتی و کارگران مهاجر سرگردان در دولت اعلام خواهد شد قبل از مارس 14.

او در ادامه گفت که بلند کردن کامل از مستند بستگی دارد چگونه به زودی thechain از coronavirus انتقال خراب شده است در بیشتر متاثر از دولت است. ماهاراشترا شمارش COVID-19 موارد به ضرب گلوله به 1666 در روز قبل از آن با 92 تازه مورد گزارش با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

دولت تا کنون گزارش شده 110 مرگ و میر به دلیل عفونت در حالی که به عنوان بسیاری از 188 بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی مقامات گفته اند. “ماهاراشترا همیشه shownthe مسیر به کشور است. در حال حاضر بحران بیش از حد دولت منجر خواهد شد و در شکست coronavirus که مورد حمله است و همه در امان نیست حتی ساعت از انگلستان” وزیر گفت.

Thackeray همچنین خواسته مردم را به وحشت و به نام “مستمر تعیین می شود” مبارزه با ویروس. رئیس جمهوری گفت: دولت تا به حال تا کنون تست شده بیش از 33 ، 000 نمونه از آن nearly19,000 بودند از بمبئی که او گفت: “دروازه هند”.

صحبت کردن در مورد موارد در بمبئی است که ضربه سخت ترین شیوع Thackeray گفت: “60 تا 70 درصد از نزدیک به 1000 coronavirus مثبت افراد در بمبئی نشان داده اند خفیف یا بسیار خفیف علائم”. “کسانی که تا به حال متاسفانه درگذشت تا به حال بیماری های دیگر نیز هست و بسیاری از آنها آمده بود به بیمارستان در طی آخرین مرحله (از خود بیماری),” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| می COVID-19 موارد 8.2 لاخ توسط مارس 15 بدون مهار: مرکز

با توجه به بمبئی مدنی بدن, چوب خط حساب کردن از COVID-19 نفر در این کشور سرمایه مالی نصب شده به 993 با 64 مرگ و میر که در روز جمعه. جذاب به مردم به کار از خانه در هر کجا که ممکن سانتی متر اذعان کرد که وجود دارد عدم اطمینان و اضطراب در سراسر با توجه به مستند. “تعدادی از coronavirus مثبت بيماران رو به افزايش است. هر کس در خانه است و ما نمی دانیم چه چیزی را به انجام,” او گفت:.

در ضمن سانتی متر اذعان کرد که برخی از افرادی که تا به حال در بازگشت از کشورهای خارجی ذکر شده توسط دولت مرکزی برای coronavirus در بررسی اولیه روز بود (تست شده در فرودگاه بین المللی.

در اشاره آشکار به جریان سیاسی جنجال بر DHFL مروج Kapil و Dheeraj Wadhawan که متهم در حداقل به موارد تقلب و اعضای خانواده خود را مجاز به travelduring این مستند دوره در دولت Thackeray گفت: سیاست توانید صبر کنید. “ما باید تمام زندگی آینده به انجام سیاست,” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| ماهاراشترا ‘ایسلمپور الگوی’ چک COVID-19 گسترش

به عنوان بحث درگرفته در دولت در روز جمعه فرستاده ارشد IPS افسر آمیتا گوپتا در مرخصی اجباری و آغاز شد علیه او به اتهام کمک به Wadhawan برادران و 21 نفر دیگر برای سفر به ایستگاه تپه در میان مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im