ماهاراشترا earmarks تومان 45 کرور برای غذا و سرپناه برای کارگران مهاجر

توسط اکسپرس سرویس خبری

بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه تایید صندوق Rs 45 کرور برای مواد غذایی, سرپناه و امکانات دیگر برای کارگران مهاجر سرگردان در ماهاراشترا با توجه به مستند میان شیوع کروناویروس.

CM همچنین اعلام کرد که کسانی که توسط ویروس آلوده خواهد شد تحت درمان ماهاتما Phule بهداشت عمومی طرح شد. “ما درخواست تجدید نظر به کارگران مهاجر از کشورهای دیگر به حرکت از مکان های خود را. آنها می توانند با تماس با اتاق کنترل در مدیریت توسط مقامات مختلف نگران است. مقامات کمک خواهد کرد که برای راه اندازی جامعه و ارائه امکانات دیگر و همچنین” Thackeray گفت.

ماهاراشترا شناسایی 220 COVID-19 بيمار که از هشت سالگی درگذشت. بالاترین coronavirus مثبت گزارش شده در بمبئی (92) دنبال پونا (43), سنگلی (25), خان (23) و ناگپور (16).

مواد غذایی و مدنی تامین وزیر Chagan Bhujbal گفت: سهمیه کارت-دارنده کشاورزان در 14 ولسوالی Vidarbha و Marathwada که نه تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند زودتر در حال حاضر خواهد شد با توجه به سود تحت این طرح است.

“براساس این طرح بهره مند خواهد شد ارائه شده با جیره در نرخ اعطایی در مه و ژوئن سال 2020 است. آنها داده خواهد شد و پنج کیلوگرم مواد غذایی سبوس دار در سر. این مناطق در حال اورنگاباد جالنا, آمریکایی, اوسا, Usmanabad, لاتور, هینگلی در اورنگبد بخش; امراواتی Washim, آکولا بولدنا و یوتمل در امراواتی بخش و وردها در ناگپور را بدست آورد. این APL دارنده کارت کشاورزان در این منطقه داده خواهد شد و سهمیه حمایتی به نرخ” وزیر گفت.

ماهاراشترا دولت نیز کاهش می یابد شیو Bhojan اتهامات از 10 تومان به تومان 5 در پی شیوع کروناویروس. Thackeray گفت که آنها نیز افزایش یافته یک لاخ بیشتر شیو Thali به طوری که هیچ کس گرسنه در ماهاراشترا.

در ضمن شیو سنا با انتقاد از بی جی پی قانونگذاران برای اهدای خود را یک ماه حقوق و دستمزد یا وزیر یا نخست وزیر صندوق امداد.

شیو سنا دهان قطعه Samana گفت که BJP باید در بازی سیاست در زمان بحران. “هر کس کمک یا سانتی متر یا PM صندوق امداد اما BJP نیست چرا ؟ آنچه که وجود دارد در دستور کار? آنها نمی خواهید به بخشی از این ماموریت مقابله با کرونا ویروس”Samana گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>