Maharashtra: Dattatreya Shinde به عنوان منصوب جدید SP از پلقر منطقه پس از مجازات حادثه

توسط PTI

قهوهای مایل به زرد: از ماهاراشترا دولت منصوب شده است Dattatreya Shinde به عنوان سرپرست جدید پلیس برای پلقر منطقه جایگزین Gaurav سینگ فرستاده شد در مرخصی اجباری زیر مجازات از سه نفر از جمله دو sadhus توسط اراذل و اوباش در آوریل 16.

نظم در Shinde انتصاب صادر شد, توسط, صفحه اصلی گروه در روز شنبه. این مجازات حادثه لگد بود تا بزرگ سیاسی ردیف در میان coronavirus مستند با مخالف بی جی پی و شیو سنا به رهبری دولت تجارت اتهامات عنوان شده علیه.

این حادثه نیز به ارمغان آورد و نقش پلیس محلی تحت اسکنر به عنوان ویدئوها ظاهرا نشان داد دو sadhus و راننده خود را که به طرز وحشیانه ای مورد حمله اراذل و اوباش و در حضور پلیس پرسنل بودند که تعدادشان کمتر.

این حادثه هنگامی رخ داد که دو sadhus و خود راننده عنوان شد به سورات در یک ماشین از Kandivali در بمبئی برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه. پریما یک از اراذل و اوباش با حمله به آنها مشکوک است که آنها فرزند برداران به عنوان های مختلف از جمله شایعات در گردش در Gadchinchale روستا در پلقر منطقه.

دولت قبلا به حالت تعلیق در پنج پرسنل Kasa ایستگاه پلیس که تحت صلاحیت این دادگاه ها از این حادثه گرفته شده بود. دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh بعد ارسال Gaurav سینگ در مرخصی اجباری.

بررسی شد و بعد از تحویل به دولت CID. حدود 40 نفر دستگیر شدند در ارتباط با مجازات. Shinde تا به حال به عنوان یک SP از Sindhudurgh و سنگلی قبل از اینکه معطوف به ایالت ماهاراشترا شرکت توزیع نیروی برق (MSEDCL).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de