Maharashtra: 121 تست منفی برای Covid تا کنون گزارش چهار در انتظار

توسط PTI

دهلی نو: از 125 نفر قرنطینه در ماهاراشترا تا کنون ممکن است قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus 121 آزمایش منفی و گزارش تست چهار در انتظار دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: در روز یکشنبه.

آن گفت که تا کنون به عنوان بسیاری از 61,939 مسافران شده است غربالگری عفونت در فرودگاه بین المللی بمبئی.

مسافران پس از رسیدن از 12 Covid-19 متاثر از کشورها/مناطق – چین, هنگ کنگ, تایلند, سنگاپور, کره جنوبی, ژاپن و نپال و اندونزی ویتنام و ایتالیا و ایران و مالزی – در حال نمایش در فرودگاه بمبئی.

همچنین بخوانید: سفارت هند در تماس با مقامات ایرانی در سرخپوستان گیر وجود دارد با توجه به کروناویروس: MEA

به عنوان بسیاری از 125 مسافران که وارد شده بود از Covid – 19-مناطق آسیب دیده شدند قرنطینه در بیمارستان های سراسر کشور اما 121 آنها را آزمایش منفی برای این ویروس به عنوان در هر موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) گزارش آن را در بیانیه ای گفت.

کسانی که مشکوک به قرارداد این عفونت مرگبار در حال ارسال به انزوا امکانات برای درمان.

با این حال هیچ موردی از عفونت کروناویروس آمده است نور را در این دولت تا کنون به آن اضافه شده است. در حال حاضر هفت نفر از افراد شده اند قرنطینه و پنج در بمبئی و در پونا و Nashik.

گزارش از سواب نمونه از چهار نفر از این مسافران در انتظار از NIV آن اضافه شده است. به گفته مقامات یک مرد بود که قرنطینه در Nashik برای عفونت ممکن است پس از بازگشت از ایتالیا آزمایش منفی است.

همچنین بخوانید: 17 کرالا ماهیگیران رشته در ایران به عنوان فرودگاه shutdown

این مرد که شد از چندراپور منطقه بود در بازگشت به هند در فوریه 26 از ایتالیا, جایی که او رفته بود برای مطالعات رسمی گفت.

“او در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی به او نشان داد که علائم کروناویروس. او نمونههای ارسال شده به پونا برای تست. اما او در بر داشت منفی برای عفونت” این مقام گفت.

این گروه گفت که تمام مسافران از شهر ووهان چین – که کانون شیوع بیماری همه گیر در حال جدا شده و تست شده, صرف نظر از اینکه آیا آنها نشان می دهد هیچ نشانه یا نه.

پیگیری در خانه انجام شده برای مسافران از Covid-19-کشورهای آسیب دیده که نمی نشان می دهد هر گونه علائم در طول غربالگری در فرودگاه.

همچنین بخوانید: بیمار مشکوک به کرونا ويروسی می میرد در Ernakulam بیمارستان

“تا به امروز از 370 مسافران 241 خود را به اتمام پیگیری از 14 روز” بخش گفت. آن گفت که وجود دارد 170 مسافران که به هند از ایران پس از آوریل 1. همه آنها توصیه شده است خانه انزوا برای 14 روز از تاریخ خروج از ایران.

“محلی, مقامات بهداشت و درمان را روزانه با آنها تماس برای وضعیت سلامت خود را. اگر هر یک از آنها در توسعه علائم مانند تب و سرفه سرد خواهد بود بستری در شناسایی و جداسازی بخش خواهد شد و تست شده برای COVID-19” یک افسر گفت.

این گروه همچنین درخواست کرد تمامی این مسافران از ایران به دادگاه تجدید نظر به خود گزارش به مقامات بهداشت محلی اگر به هر دلیلی آنها هنوز نشده تماس با اقتدار بهداشت محلی.

دولت COVID-19 اتاق کنترل شماره 020 – 26127394 گروه در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im