Madhya Pradesh زن تولد می دهد به sextuplets دو نوزاد زودی پس از مرگ

توسط PTI

شئوپور: 23 سال در روز شنبه به هنگام تولد به sextuplets در Madhya Pradesh را در شئوپور منطقه هر چند دو نفر از این نوزادان در مدت کوتاهی پس از, دکتر گفت:.

چهار پسر و دو دختر متولد شدند زودرس و کم وزن به Badoda ساکن Murti مالی در طول 35 دقیقه با دو دختر وزن فقط 390 گرم و 450 گرم گفت شئوپور منطقه بیمارستان مدنی جراح Dr RB Goyal.

“آنها متولد شد و در 28 هفته از بارداری است. دو دختر بودند که بسیار کم وزن درگذشت در حالی که کمی بعد. چهار پسر وزن بین 615 گرم و 790 گرم. آنها در حال درمان در بیمار نوزاد مراقبت های ويژه در اینجا,” او گفت:.

Goyal گفت که متوجه شدم او در حال رفتن به تولد به sextuplets تنها پس از یک سونوگرافی انجام شد در صبح روز دوشنبه.

صحبت کردن به PTI بوپال پیشرو متخصص زنان دکتر Meeta Agrawal گفت: این یک مورد نادر به عنوان “شانس برای چند gestations به اتفاق خود به خود بسیار نادر” “درمان ناباروری ممکن است افزایش شانس حاملگی. این بسیار نادر است. بیشتر از آن اگر او برداشته نشده (باروری) درمان” Agrawal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>