توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: افشای وضعیت امنیتی در ادارات دولتی در Madhya Pradesh, پنج مرد ناشناس غارت دفتر زیر بخشی دادرس (SDM) و آسیب دیده خود را رسمی خودرو پارک شده در خارج و همچنین گفته باز آتش در هوا در چهترپور منطقه, Madhya Pradesh در روز چهارشنبه.

این حادثه است که به عنوان دیده می شود مربوط به SDM-چهترپور را پایدار سرکوب در برابر مافیای زمین در این منطقه است.

حادثه اتفاق افتاده در اطراف 9.05 هستم که SDM آنیل Sapkale مشغول به کار بود ، “برخی از مردان ناشناس وارد دفتر من و غارت اموال وجود دارد, قبل از بیرون رفتن و آسیب رساندن به من رسمی خودرو و همچنین شلیک در هوا تنها در خارج از دفتر. امکان این حادثه که مربوط به اقدام اخیر در برابر مافیای زمین را نمی توان رد کرد” این SDM خبرنگاران گفت: در شب.

با توجه به چهترپور پلیس منطقه سرپرست Tilak سینگ یک مورد به ثبت رسیده است در برابر ناشناس متهم در ماده و تیم های متعدد شده اند تشکیل شده برای پیگیری و ناب از absconding مجرمان.

همانطور که در چهترپور پلیس منطقه منابع 10,000 تومان فضل اعلام شده است برای گرفتن عقد سرنخ علیه متهم.

سابق چهترپور نگر Palika رئیس و رهبر بی جی پی Archana سینگ با عجله به SDM در آینده به دانستن در مورد این حادثه و ابراز شوک بیش از آن. “هرگز در 15-20 سال گذشته است چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است. این حادثه که در معرض عناصر جنایی ندارد و هیچ گونه ترس از پلیس. اگر SDM امن نیست چگونه می تواند به مردم عادی احساس امنیت گفت:” سینگ.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de