Madhya Pradesh سانتی متر Shivaraj سینگ Chouhan نکات در گسترش مستند دوره

توسط PTI

بوپال: پروژه مستند است که در محل در نظر coronavirus شیوع ممکن است تمدید شود در Madhya Pradesh, در صورت نیاز, وزیر Shivraj سینگ Chouhan پاسخ گفت.

سه هفته ملی مستند است که به اجرا در آمد در مارس 24 نیمه شب زیر اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا وارد آن روز چهاردهم در روز سه شنبه.

“ما را به یک تصمیم پس از تجزیه و تحلیل شرایط است. زندگی مردم مهم تر هستند. ما می توانیم تحمل مستند. ما می تواند به احیای اقتصاد بعد از آن اما نمی تواند قادر به بازگرداندن زندگی مردم” Chouhan گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

Chouhan به طور خاص اشاره به وضعیت در بوپال و ایندور که بدترین آسیب دیده از شیوع کروناویروس.

از مجموع 268 coronavirus موارد در دولت تا کنون حداکثر 151 گزارش شده از ایندور به تنهایی در حالی که سرمایه دولت اختصاص 74 نفر از جمله 12 اضافات جدید در روز سه شنبه.

“در نظر گرفتن شرایط در بوپال و ایندور ما باید بسیار مراقب باشید. با توجه به این که اگر نیاز ناشی میشود ما آن را گسترش دهد (مستند) بیشتر به زندگی مردم مهم هستند برای ما. ما تصمیم خواهد گرفت که پس از تجزیه و تحلیل شرایط” وزیر گفت.

در مجموع 18 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در Madhya Pradesh تا کنون.

از آنها 13 شد از ایندور, 2 در اوجائین و در Khargone, چھندواڑا و بوپال.

ساعت مودی روز دوشنبه هشدار داد مردم را به آماده شود برای یک “جنگ طولانی” در برابر COVID-19 و گفت: وزرای خود را به برنامه ریزی برای به آرامی خروج مداوم مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im