Lucy Hale رفت و به یک کنوانسیون به منظور آماده سازی برای فیلم نقش

بازیگر Lucy Hale ادعا کرد او رفت و به یک “وحشی” جنسیت کنوانسیون به آماده شدن برای یک بخش در یک فیلم.

این “Pretty Little Liars” ستاره گفت که او نیاز به انجام تحقیقات برای ایفای نقش در فیلم “یک دختر خوب مثل تو” روز چهارشنبه در گفتگویی با E! اخبار روزانه موسیقی پاپ.

“من خواندن کل اسکریپت و من خیلی خجالت کشیدم و سرخ کل زمان” حال گفت: در مورد طبیعت جنسی از فیلم است. “من نه به عنوان مهار به عنوان شخصیت من اما…”

“کل زمان من در خواندن این, من, فقط خنده, من لب به لب,” او اضافه شده است.

این فیلم در مورد یک دختر بچه است که متهم بودن از نظر جنسی وحشی به اندازه کافی توسط دوست پسر سابق.

“از آن ساخته شده من احساس ناراحت کننده بود واقعا ناراحت کننده, بنابراین من می دانستم که من تا به حال به آن را انجام دهید برای شکستن من از پوسته من,” او توضیح داد در مورد اسکریپت. (مرتبط: Watch The Trailer For Upcoming Horror Movie ‘زمین فانتزی’ با مایکل پنا و لوسی هیل)

برای آماده شدن برای نقش هیل گفت که او رفت و به یک کنوانسیون و دیدم همه چیز او می خواهم “هرگز قبل از دیده می شود.”

“…وجود دارد برخی از چیزهایی که در فیلم است که من تا به حال هرگز شنیده و یا انجام می شود. پس از آن هم آن را گسترش افق دید من است.”

من مطمئن هستم که من می خواهم می خواهم به دانستن آنچه که “وحشی” چیزهایی که شما می خواهم روبرو می شوند در یک کنوانسیون اما به نظر می رسد مثل یک راه خوب برای دبستان به صورت خاص از این فیلم نقش. من احساس می کنم وجود دارد که احتمالا بسیار عجیب و غریبتر راه هایی است که افراد باید آماده برای نقش, اما من حدس می زنم این است که قطعا در بالا 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>