لکنو خاطرات

بیان اخبار سرویس

فراموش نشدنی سکوت در شهر نواب
این مستند دوره منجر به کمتر پر سر و صدا محلات در شهر نواب در 68 روز دوره بین ماه های مارس 25 مارس 31. سطح سر و صدا در لکنو غوطه ور توسط 20-30 درصد در محلات مختلف در شب در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. حتی روز-زمان میانگین سطح سر و صدا بود و آغشته به شدت توسط 8-25 درصد در محلات مختلف نسبت به مدت مشابه در سال 2019 اما همچنان بالاتر از حدود مقرر شده می گوید: یک مطالعه انجام شده توسط CSIR-هند موسسه تحقیقات سم شناسی.

یک Saathi’ به نجات برای مشکل زنان
در اولین از نوع خود ابتکار عمل را لکنو پلیس commissionerate است به اختصاص یک پلیس به عنوان یک “Saathi’ (همراه) برای زنان به کار کردن و کمک به او در هر صورت از جرم و جنایت. این پروژه آغاز شده توسط جرم و جنایت علیه زنان و ایمنی سلولی (CAWAS) از پلیس commissionerate کمک خواهد کرد که در حل موارد در حال بررسی از جرم و جنایت علیه زنان و دختران تحت عنوان ‘آن Saathi’ پروژه. این ‘Saathi’ می تواند هر کاری پلیس از مقام پاسبان به sub-بازرس. این ‘Saathi’ پرسنل را نیز به اطلاع شاکیان در مورد حقوق خود طرح است که در آن کمک های مالی ارائه شده توسط دولت و همچنین دریافت مشاوره انجام می شود. موارد تجاوز به عنف و کسانی که در حال سقوط تحت حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) عمل خواهد شد تا برای اولین بار.

ب بزرگ بزرگ ژست
Bollywood superstar آمیتا باچان در همکاری با حاجی علی اعتماد و Mahim Dargah اعتماد رزرو چارتر پرواز برای کمک به اطراف 1,550 کارگران مهاجر سرگردان در بمبئی در میان Covid مستند در رسیدن به خانه های خود را با خیال راحت در اوتار پرادش. مگا استار پیوست دست با اعتماد به ترتیب ویژه پروازهای پس از یک قطار لغو شد به دلیل برخی از مسائل. در حالی که پرواز با 180 مهاجران رسیده اللهبد دیگر حمل 174 مسافر فرود در بنارس.باچان و اعتماد نیز مرتب تاکسی به مهاجران به خانه در مکان هایی مانند Basti, Kaushambi, بهدهی و Pratapgrah.

معمار در معبد اعتماد
شناخته شده معمار Vandana Sehgal, که همچنین مدیر کالج معماری در AKTU شد طناب در توسط آرزو Shree Ramjanmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد به عنوان یک عضو هیئت منصفه برای نهایی طراحی و معماری از پیشنهاد رم معبد در ایودیا. در میان گمانه زنی که ساعت مودی خواهد ذخیره کردن پایه و اساس سنگ ماه آینده, قبل از فعالیت های ساخت و ساز را برداشت تا در این شهر است. به عنوان داوران Sehgal کمک می کند اعتماد به شکل نهایی به معبد با انتخاب معماران. او را نیز انتخاب معماران برای معبد. یک عضو شورای معماری Sehgal کار کرده با بسیاری از ملی و بین المللی و سازمان ها و موسسات مرتبط با معماری.

namita bajpai
خبرنگار ما در اوتار پرادش
[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im