لوئیزیانا AG جف Landry انتقاد فرماندار ماسک دستور: “هنگامی که حقایق تغییرات خود حکم را تغییر دهید و همچنین’

لوئیزیانا دادستان کل جف Landry ادعا که “قانون اساسی اجازه نمی دهد” لوئیزیانا به لیبریا جان ادم ادواردز برای تحمیل یک ایالت ماسک قیمومیت.

ادم ادواردز تحمیل قیمومیت در هفته گذشته و همچنین اقدامات دیگر از جمله نوار تعطیلی و محدودیتی در داخل سالن اجتماعات, در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دولت خود را.

صحبت به فاکس نیوز ” “داستان” از خانه اش که در آن او است که دوره نقاهت بعد از coronavirus خود Landry گفت: مهمان میزبان جان اسکات چرا او رویکرد خود را تغییر داده از اوایل بیماری همه گیر.

“آیا خود را در مورد, چند, نشان دادن شاید سودمند از ماسک?” اسکات پرسید. “شما احساس علائم. شما احساس خوب, اما شما نمی خواهید به بیرون رفتن و گسترش آن به سایر مردم است. این چیزی است که بسیاری از کارشناسان علمی می گویند توجیه پوشیدن ماسک ، زیرا افرادی که ممکن است می دانم که آنها در حال حمل این ویروس می تواند از گسترش آن است.”

تماشا کنید:

“در اینجا چیزی است که بسیار مهم است” Landry پاسخ داد. “آن را در مورد anti-ماسک. این است که قانون اساسی اجازه نمی دهد که شما به دستور بسیار خودسرانه و هوس باز واقعا حس گسترده ای در راه است که فرماندار صادر شده خود را اجرایی سفارشات.”

Landry معتقد است که حتی ادم ادواردز “می داند که منظور این است که بسیار گسترده و مبهم” و “خلاف قانون اساسی است.” (مرتبط: قاضی ناپولیتانو: دولت نمی باید قدرت’ به دستور ماسک-پوشیدن)

“من می توانم آن را درک بودن aspirational این درست است که ما نمی توانیم حکم این نوع رفتار” او ادامه داد. “صاحبان کسب و کار قطعا حق دارند به تقاضا و یا به تعیین سیاست های که در آن آنها درخواست مشتریان خود را به پوشیدن ماسک. وجود دارد هیچ مشکلی با آن. این درست است که دولت نمی تواند رفت و برگشت با چنین گسترده برس. اگر اورژانس بر اساس چه تعداد ؟ که در آن است که معیار ما?”

اسکات را به عقب رانده و با تعداد موارد و مرگ و میر در کشور تا کنون 88,590 و “حدود 3,400,” به ترتيب آورده و تا Landry از کلمات خود حمایت اصلی مستند در ماه مارس است.

“پس چه چیزی تغییر کرده است به طور کلی پس از شما ساخته شده است این سخنان؟”

“مقدار زیادی تغییر کرده است” Landry اصرار داشت. “که در ماه مارس بود که ما در برخورد با یک رمان ویروس است که ما واقعا می دانستم که هیچ چیزی در مورد. ما نمی دانیم که عفونت میزان این مرگ و میر. ما نمی دانیم که چگونه به درمان آن است. به ما گفته شد در آن زمان که دو یا سه میلیون نفر از مردم رفتن به مرگ در این کشور از ویروس. امروز آن را با خوشحالی متفاوت ، ما می دانیم که خوشبختانه آن دسته از کارشناسان در اشتباه بودند.” (مرتبط: رند پل: “بیایید باز اقتصاد باز شدن مدارس)

Landry ذکر بهبود عفونت و نرخ انتقال و همچنین درمان های موثر تر.

“تعداد مرگ و میر به طور چشمگیری کاهش یافته است,” او به این نتیجه رسیدند. “بنابراین دوباره حقایق را تغییر دهید. بنابراین دیگر شما باید به یاد داشته باشید همه از این فرمانداران بودند عامل تحت شرایط اضطراری سفارشات. و اگر اضطراری تغییرات و تهدید تغییرات پس از آن سطح خود را از الزامی به تغییر نیز هست. که فقط در قانون اساسی درست است ؟ و در واقع در لوئیزیانا آن را نه تنها در قانون اساسی در سطح فدرال و ایالتی اما آن را نیز در قانونی سطح به عنوان به خوبی. هنگامی که حقایق تغییر خود حکم به تغییر نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>