فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs رفت پنج شنبه در دادستانی کل ویلیام Barr زیر بار انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای توییتهایی.

“من حدس می زنم من خیلی نا امید در لایحه Barr من به این می گویند. شما می دانید, آن را لعنت شرم هنگامی که او دریافت نمی کند چه این رئیس جمهور را از طریق رفته و چه مردم آمریکا را از طریق رفته و چه اتهام خود را به عنوان دادستان کل” دابز گفت.

“که در آن جهنم است از گزارش ؟ که در آن جهنم هستند کیفرخواست? که در آن جهنم هستند از اتهامات عنوان شده علیه سیاسی فاسد دولت در وزارت دادگستری, FBI, و چرا در جهنم نیست ما از شنیدن عذر خواهی از کسی که فاسد, فاسد بخش در مورد آنچه آنها مجاز است ؟ ” او پرسید.

او همچنین گفت: “از شنیدن این دادستان کل شکایت رئيس جمهور درباره این که مبارزه با هر یک از آن لعنت مردم را به انجام کار درست و این کشور صاف کردن. و آن را ماموریت خود را به انجام این کار نه به کپور در مورد رئیس خود را.”

“و من نمی خواهم به شنیدن هر گونه تلخه در مورد مستقل وزارت دادگستری. این وزارت دادگستری به عنوان هر کس با این نسخهها کار برای رئیس جمهور. آن را بخشی از قوه مجریه.”

بر ساخته امواج در واشنگتن در روز پنج شنبه پس از او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای که آن را “زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.” (مرتبط با: رئیس جمهور تهمت و نه ” م ” توسط AG Barr را ملامت راجر سنگ توییتهایی)

دابز شده است و سازگار مدافع جمهور در فاکس کسب و کار. ماه گذشته گفت که تهمت بود حق به سهم اینتل در مورد ایران با آمریکا بود که استیضاح او. (مرتبط: Lou Dobbs دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر منتقدان توافق بیش مک کین نظرات)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im