لس آنجلس لیکرز دریافت $4.6 M از فدرال برنامه های امداد در طول Coronavirus بازگشت آن

لس آنجلس لیکرز گزارش دریافت 4.6 میلیون دلار از چک Protection Program (PPP) در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لیکرز یکی از سود آور ترین فرانچایز در NBA با توجه به گزارش منتشر شده روز دوشنبه توسط ESPN.

“لیکرز واجد شرایط برای دریافت وام تحت حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه” لیکرز در بیانیه ای گفت به ESPN. “هنگامی که ما پیدا کردن وجوه از این برنامه شده بود تهی ما بازپرداخت وام به طوری که حمایت مالی خواهد بود کارگردانی به کسانی که بیشترین نیاز. لیکرز باقی می ماند به طور کامل متعهد به حمایت از هر دو کارکنان ما و جامعه ما است.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در دانشگاه هاروارد به پشت آن Coronavirus امداد پول)

حق رای دادن و ادعا کرد هنگامی که خبر شکست که بسیاری از بسیار سود آور شرکت های دریافت وام در حالی که کسب و کارهای کوچک بدون دریافت پول از $349 میلیارد دلار را کنار بگذارند لیکرز بازپرداخت وام. تا زمانی که 75 ٪ از وام می رود به سمت این شرکت حقوق و دستمزد وام بخشایش.

PPP راه اندازی شد در مارس 3 به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. این برنامه طراحی شده است برای دادن وام به کسب و کارهای کوچک برای کمک به کاهش بار اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. بودجه گزارش زد پس از کمتر از دو هفته.

لیکرز استخدام کمتر از 300 نفر است که اجازه حق رای دادن برای درخواست PPP.

دور دوم PPP دوشنبه آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im