آره، اين مهموني ترامپه… در آخر

نهایت.

همان طور که کنوانسیون ملی جمهوری خواهان هفته گذشته روشن کرد، حزب جمهوری خواه هم اکنون حزب دونالد ترامپ است.

برای چهار شب به یاد ماندنی، آمریکا با جشن مجازی تنوع برخورد شد. مهاجران حقوقی، سرمایه داری ها، پلیس ها، آمریکایی های آفریقایی تبار، اسپانیایی ها و زنان همگی جبهه و مرکز بودند. ستاره های آینده با نام هایی مانند سن تیم اسکات و سفیر سابق نیکی هیلی جلو و مرکز بودند.

پس از بسته شدن کنوانسیون، خوشه ای از کسانی که دو کمپین از دست دادن ریاست جمهوری را اداره می کردند و به سختی دو نفر دیگر را به دست می آورد و باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را به عنوان میراث خود ترک می کرد، در حال مسابقه به آغوش — جو بایدن بودند. در اینجا تیتر بنیاد خبری دیلی کالر: بیش از 100 کارمند سابق در زمان بوش 43، مک کین و رامنی بایدن را برای رئیس جمهور تایید می کنند.

“نامه سرگشاده” از آکولیتس رامنی گفت، در بخشی از:

“آنچه اکنون ما را متحد می کند، محکومیت عمیقی است که چهار سال دیگر از یک ریاست جمهوری ترامپ از نظر اخلاقی این کشور را ورشکسته خواهد کرد، به دموکراسی ما آسیب نافرینی خواهد رساند و حزب جمهوری خواه را برای همیشه به یک فرقه شخصیت سمی تبدیل خواهد کرد.”

جدی?

اینها مردم هستند، به یاد داشته باشید که در حالی که میت رامنی توسط تیم اوباما-بایدن به عنوان یک سرمایه دار نژادپرست و سرد دل که باعث مرگ همسر یک فولادساز با از بین بردن بیمه درمانی خانواده شده بود، روی دست شان نشستند.

فرقه شخصيت سمي؟ دقیقا ً فکر می کردند سال های اوباما چه بوده است؟ و چرا اون فرقه رو صدا نزنن؟ واضح است که به نظر نمی رسید متوجه شوند، چرا که آشکارا در مورد حمله به عزیزم رسانه های لیبرال در کاخ سفید سکوت می کردند.

سپس گروه مک کین وجود دارد. جان مک کین جمهوری خواه مورد علاقه رسانه ها بود – تا اینکه، یعنی نامزد ریاست جمهوری شد. سپس ناگهان قهرمان واقعی جنگ ناگهان جان مک کین زن ساز و سناتور غیراخلاقی شد و تیترهایی مانند این را در نیویورک تایمز تولید کرد: برای مک کین، اعتماد به نفس در اخلاق خطر خودش را به همراه دارد

این گوهر ترور شخصیت ادعا می شود بدون پاره ای از اثبات که مک کین با یک لابی گر واشنگتن رابطه داشته است، و اخلاق او، باید بگوییم، سوال برانگیز است. و پاسخ خدمه مک کین؟ هیچ چیز توجه داشته باشید فراتر از انکار.

سپس مورد علاقه چهار ساله چپ وجود دارد: نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری در حال حاضر نژادپرستانه است. به عنوان مثال در اینجا این دوست داشتنی بود که مک کین را از هاف پست: موج نژادپرستانه مک کین به عهده گرفت. داستان به این صورت باز شد:

“همانطور که من تماشا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جان مک کین منحل به یک نمایش تاریک، شرم آور از نژادپرستی پوشیده….”

چهار سال بعد رامنی نژادپرست بود. تیتر در اسکوایر معمولی بود: میت رامنی در فاضلاب نژادپرستانه سیاست ما گیر کرده است. داستان چارلز پیرس این راه را باز کرد:

او می گوید: «در طول تعطیلات آخر هفته نوشتم که ویلارد رامنی که زمانی فرماندار من و یک بار انسان بود، با انتخاب پیرزن-استارور چشم زامبی برای معاون رئیس جمهورش، آنچه از روحش باقی مانده بود را تسلیم پایگاه حزبش کرده است. کمی می دانستم که، سه روز بعد، ویلارد به عمیق ترین، قدیمی ترین، ناپاک ترین فاضلاب در سیاست آمریکا غواصی می کرد تا تکه های سیاه شده روح استروم تورموند را برای جایگزینی بازیابی کند. در حال حاضر چیزی جز این نیست که بگوییم، مسطح، ویلارد رامنی تصمیم گرفته است که تنها راهی که می تواند رئیس جمهور شود این است که نژادپرست شود و از پایگاه نژادپرستانه حزبش درخواست تجدید نظر کند.»

که “زامبی چشم پیرزن starver،” برای یادآوری خواننده، پس از آن کنگره پل رایان بود.

هر جمهوری خواه و محافظه کار با نظر می داند که این روش عملیاتی استاندارد برای دموکرات ها است. خود جو بایدن رامنی را متهم به نژادپرستی کرد و در برابر جمعیتی که تعدادی از آمریکایی های آفریقایی تبار را در بر می گرفت گفت:

او می گوید: «رامنی می خواهد، او در ۱۰۰ روز اول گفت، اجازه می دهد بانک های بزرگ بار دیگر قوانین خودشان را بنویسند. وال استريت رو باز کن اونا همه تون رو به زنجير برميگردونن”

خارج نشدن حملات به رئیس جمهور جرج دبلیو بوش بود. او بارها به عنوان یک نژادپرست و بدتر مورد حمله قرار گرفت-در این مورد، به این معنی که او را با هیتلر مقایسه می کردند و نازی می نامیدند.

به نظر آشنا مياد؟ البته که داره. این نوعی زباله است که از لحظه ای که از آن پله برقی برج ترامپ و به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ – با یک تفاوت بسیار بزرگ- به سمت دونالد ترامپ پرتاب شده است. ترامپ مبارزه کرد. و تيمش هم همينکارو کرد و اونا برنده شدن .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر