لندن میزبان ‘جهان’ مسلمان تجاوز+ غرور جشنواره

لندن میزبانی خواهد کرد اولین بار در جهان همجنسگرایان+ مسلمان افتخار جشنواره در مارس سال 2020 است.

همجنسگرایان+ گروه اسلامی Imaan شروع به فروش بلیط برای این رویداد به نام “Imaanfest: مسلمان پراید” در روز چهارشنبه با توجه به Pink اخبار. Imaan LGBTQI مسلمان حمایت خود را جشن 20 تولد با سازماندهی این رویداد که فروش بلیط صفحه توصیف به عنوان اولین بار در جهان LGBTQI مسلمان افتخار جشنواره است.

این رویداد برگزار خواهد شد در محل نامعلومی در شرق لندن در آوریل 11.

این رویداد است که در درجه اول برای “LGBTQI مسلمانان” با تمرکز بر انطباق نمایندگی از اعضای LGBTQI جامعه مسلمان مانند “و زنان (cis و trans), trans مردان غیر دودویی افراد معلول پناهندگان و پناهجویان و LGBTQI مسلمانان که از جنوب آسیا پس زمینه” را eventbrite صفحه می گوید.

وجود دارد بیش از 3.4 میلیون مسلمان در بریتانیا در سال 2018 با توجه به بریتانیا دفتر ملی آمار کل جمعیت بودن 66.4 میلیون. بخش قابل توجهی از مسلمان جمعیت پاکستان است که از لحاظ جغرافیایی در نظر گرفته آسیای جنوبی کشور است.

بلیط شامل ارزش یک روز از جلسات کارگاه های آموزشی و پانل های بحث و گفتگو, فیلم, برنامه, تاریخ شفاهی, نمایشگاه, ناهار, شام و سرگرمی eventbrite صفحه می گوید. این رویداد نیز از ویژگی های سیاه دوجنسي فعال و مورخ بلر ایمانی و ترانس فعال او لاهور پاکستان مسلمان است که توضیح داده به نگهبان در سال 2014 با چالش های همجنسگرایان در جوامع مسلمانان محافظه کار.

“من به مطالعه قرآن را با دقت قبل از من بیرون آمد و می دانم آنچه در آن می گوید: در مورد همجنسگرایی” لاهور گفت: نگهبان. “اما به من گفته امام که من فقط می خواهم به یک تک همسری رابطه با شریک زندگی من, نه افراط در رابطه جنسی وحشی گروهی زندگی می کنند و یک زندگی غیر اخلاقی است و در روز قیامت من می خواستم برای گفتن به خدا که من تا به حال یک زندگی که در آن من بود صادقانه و درست به خودم بود که من تا به حال شده است معتبر در اعمال و احساسات.” امام یک مسلمان رهبر مذهبی است.

مذهبی محافظه کاران از جمله انگلیسی مسلمانان اغلب می تواند در تقابل با ملی, دولت, حمایت, کمپین است که ترویج غیر سنتی تعالیم مانند ازدواج همجنسگرایان اش و فراجنسیتی هویت. زمانی که مجلس شورای اسلامی تصویب و, آموزش و درس در مدارس ابتدایی و بالاتر که شامل آموزش در مورد مسائل مانند ازدواج همجنسگرایان و دگرباشان هویت در سال گذشته متوقف RSE (ارتباط و آموزش مسائل جنسی) , کمپین ظهور در مقاومت است.

دکتر کیت Godfrey-Faussett یک روانشناس مسلمان در انگلیس در حمایت از مبارزات انتخاباتی شد و با ضربه رسیدگی به تناسب اندام او به تمرین روانشناسی. (مرتبط:ایران و روانشناس در زیر آتش برای حمایت از مبارزات انتخاباتی است که بنا به گزارش ها تایید شده ‘شلاق و کشتار افراد همجنسگرا’)

کمپین گفته شده مواد را به وب سایت خود را که حمایت برای شلاق و کشتار افراد همجنسگرا. Godfrey-Faussett استدلال علیه “queering” از مسلمانان و خواست کسانی که تجربه مشابه جاذبه برای دریافت درمان روانی. او گفت: نگهبان در سال 2019 است که مسلمانان در انگلستان شد “عطف به روابط هم جنس زیرا آنها نداشته هدایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>