پلیس لندن تایید حمله به دکتر عدنان خان قرار گرفت


لندن: لندن Metropolican خدمات پلیس تایید کرد و گفت که در حال بررسی حمله به نخست وزیر نواز شریف, پزشک, دکتر عدنان خان بود که در حمله شب قبل از طی روال شب پیاده روی در پارک لین محله است.

صحبت کردن به این خبرنگار یک سخنگوی پلیس گفت که آنها “در حال بررسی سرقت در پارک لین, W1 در 20:39 ساعت در روز شنبه, مارس 9” که درگیر دکتر عدنان.

“قربانی گزارش او نزدیک شد دو مظنون که حمله او و سرقت از او را تماشا کرد. او دچار آسیب های جدی. هیچ دستگیری; سوالات ادامه” پلیس گفت:.

این یک سخنگوی پلیس گفت که یک افسر منصوب شده است به بررسی این مورد است. افسر گفت: در ارتباط با دکتر عدنان به تکمیل تحقیقات است.

او در ادامه توضیح داد که برای پلیس آسیب های جدی به معنای یک وضعیت تهدید کننده زندگی اما دکتر عدنان از چنین یک وضعیت به عنوان وجود دارد بدون از دست دادن اندام و یا از دست دادن خون است که می تواند تهدیدی برای قربانی زندگی است. پلیس گفت که آن را به ساخت یک بیانیه بر اساس آنچه که در ابتدا گزارش شده در حالی که تحقیقات آغاز شده است.

دکتر عدنان بود در بیمارستان صبح روز سه شنبه برای اسکن از سر و صورت و قفسه سینه شده بود زخمی در حمله. “من در بیمارستان در حال حاضر به صورت اسکن از پشت من خواهد شد به روز رسانی پلیس. من شده اند با دریافت تهدید از طریق تلفن,” او گفت:.

در روز بعد او به خانه فرستاده شده بود و راه رفتن با کمک یک چوب

دکتر حمله دوشنبه شب هنگامی که دو مرد با پوشیدن ماسک او حمله از پشت, مشت او را در طبقه و با استفاده از یک نوار فلزی به او ضربه.

این حمله در زمان و محل مناسب در خارج از شون آستین مارتین نمایشگاه در Mayfair چند متری از Avenfield آپارتمان.

یک خانواده شریف سخنگوی تایید کرده است که حمله به دکتر عدنان. سخنگوی گفت: “این حمله بزدلانه است زمینه صادر کند. دکتر عدنان دریافت چندین تهدید در تماس های خود با شماره. ما رزرو حق ما برای پاسخ به حملات از جمله طبیعت در درون مرزهای قانونی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im