Lok سبها دبیرخانه ستاد تعهد تومان 45 لاخ برای PM-مراقبت

توسط سرپرستان

دهلی نو: کمک به تلاش ها برای مقابله با رمان coronavirus بحران در این کشور Lok سبها دبیرخانه کارکنان متعهد شده اند به خود را اهدا یک روز حقوق مجموعا 45 تومان لاخ به PM-مراقبت صندوق.

اسپیکر Om Birla قدردانی از افسران و کارکنان دیگر از Lok سبها دبیرخانه نجیب برای خود ابتکار عمل.

در پیام خود بيرلا گفت: “کارکنان Lok سبها دبیرخانه تصمیم گرفته اند به کمک یک روز حقوق و دستمزد بالغ بر حدود 45 تومان لاخ به PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با COVID-19. من قدردانی و ستایش سهم خود را نسبت به ما در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

مردم از اقشار مختلف جامعه از جمله تجار و بازرگانان و بالیوود, بازیگران, نیروی شبه نظامی و سیاستمداران شده اند در اهدای نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق ایجاد شده برای کمک به دولت مرکزی در دیدار با تاج بحران است که تاکنون 55 زندگی می کند و بیش از 1700 تایید موارد گزارش شده در سراسر کشور.

در مارس 28, نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود PM-مراقبت صندوق. او می خواست مردم را از تمام جنبه های زندگی برای کمک به هند در جنگ علیه COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>