• ژوئن مقدماتی که صورت گرفته میان coronavirus همه گیر دچار از شکسته ماشین های رای گیری صف های طولانی رای دهندگان و understaffed رای گیری مکان.
  • با وجود کمتر رای دهندگان در پای صندوق های رای در فرد influxes از پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به زیاد افزایش مشارکت مردم است.
  • والتر اولسون, قانون اساسی متخصص در موسسه کاتو گفت که با وجود اشکالات پست الکترونیکی-در رای گیری این است که یک راه حل موثر برای اجتناب از جمعیت زیادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کشورهای که برگزار اولیه انتخابات میان coronavirus همه گیر را در مواجهه با چالش ها اعم از influxes از پست الکترونیکی-در آراء و ساعت-صف های طولانی برای understaffed حوزه های رأی گیری و شکسته رای گیری ماشین آلات.

انتخابات اخیر شده اند که برای انتخابات ریاست جمهوری و پایین-انتخابات مقدماتی برگزار شد ژوئن 2 و 9 ژوئن در سراسر 15 متحده و واشنگتن بیشتر ایالت از جمله نیویورک و ویرجینیا میله میله به رای ژوئن 23.

در میان اوج ترس بیش از coronavirus بسیاری از رای دهندگان باید تصمیم گرفتند برای رای دادن از طریق پست و بسیاری از مکان های رای گیری باید به سختی استخدام کارگران, افزایش نگرانی در مورد آماده شدن برای یک کشور تا حد زیادی توسط پست الکترونیکی انتخابات در ماه نوامبر با توجه به انتخابات کارشناسان در سراسر کشور است.

والتر اولسون, قانون اساسی, کارشناس حقوقی و محقق در موسسه کاتو توضیح داد که چگونه با وجود موانع پست الکترونیکی-در رای گیری بهترین راه حل برای وضعیت بد — به COVID-19 شیوع.

“هر رای بازیگران طریق پست رای است که می تواند گریز از این خطرات و جلوگیری از مشارکت در انتخابات-روز جمعیت” اولسون گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای کاهش گسترش coronavirus.

او ادامه داد: “منتقدان را به برخی از نکات خوب در مورد افزایش هزینه و مشکلات در تلاش برای ایجاد یک انتقال سریع به طور کامل سیستم جدید است. آنها همچنین مناسب برای هشدار دادن در مورد اهمیت حفظ کنترل تنگ در برابر شیوه های خطرناک مانند ‘رای, برداشت,’ sloppily نگه داشته و منسوخ رول رای دهندگان و ارسال برگه های رای به صندوقهای پست.”

“همه به معنی اجازه رای گیری امنیت بخشی از فشار” اولسون گفت. “اما فشار وجود دارد باید به صورت گسترده تر از گزینه های این سال است.”

در گرجستان یک کشور که خود را برگزار کرد مقدماتی ژوئن 9, مشکلات حوزه های رأی گیری شد و حتی بیشتر آشکار به مقامات نگرانی خود را شکسته و ماشین آلات.

“این بود که پس از 7:30 صبح هنگامی که ما رفت و داخل رای گیری منطقه تنها گفته می شود که در ماشین بودند پایین” گرجستان رای دهندگان مونیکا Hickman با سی ان ان گفت.

او ادامه داد: “وقتی که آن زمان برای رای دادن همه چیز به درستی کار می کنند چرا که ما در حال زندگی در بحرانی بار و این یکی از راه هایی که صدای ما شنیده می شود.”

گرجستان در حال حاضر بازیگران نزدیک به 1 میلیون رای غایب حدود یک هفته از حالت اولیه با توجه به اعداد در گرجستان, وزیر امور دفتر وب سایت.

“گرجستان رای دهندگان در حال حاضر بازیگران 1,033,585 برگه های رای. از کسانی که 810,024 شد غایب از طریق پست رای نزدیک به 80 درصد از آراء بازیگران تا کنون” با توجه به سایت. “قابل توجهی افزایش غایب از طریق پست رای گیری نشان می دهد که با سرعت و بهره وری که با آن انتخابات کارگران و رای دهندگان به طور یکسان اقتباس به COVID-19.”

در سال 2016 بیش از 4.1 میلیون گرجی بازیگران, رای گیری در انتخابات عمومی و انتظار می رود این تعداد به پیشی گرفتن در ماه نوامبر گزارش نیویورک تایمز.

آنچه آشکار در گرجستان روز سه شنبه led براد Raffensperger گرجستان را جمهوری خواه وزیر امور خارجه, برای راه اندازی یک بررسی پس از برخی از جمله جان Ossoff گرجستان دموکراتیک سنا نامزد تشبیه آنچه تا به حال آشکار به رای دهندگان سرکوب.

این DCNF رسیده به Fulton County سرپرست از نظر اما هیچ پاسخی دریافت نکرده.

در واشنگتن دی سی برگزار شد که انتخابات آن در ژوئن 2, وجود دارد, گزارش از مدت زمان طولانی انتظار — برخی از چند ساعت طولانی با توجه به DCist با استناد به رای گیری در سراسر این منطقه است.

حتی اگر تنها در حدود 33,000 سی رای دهندگان نشان داد تا به رای دادن در فرد با توجه به سی مدیره از انتخابات کمبود نظرسنجی کارگران برای پاکسازی دستگاه رای گیری و روند رای گیری نزدیک به زمین سیستم را متوقف کند.

“من می دانم که سی رای دهندگان صرف ساعت در انتخابات دیروز و که چیزی کمتر از شکست اعدام گفت:” دموکراتیک سی شهردار موریل Bowser خود در ژوئن 3, ارجاع رای دهندگان با تجربه با ماشین آلات شکسته در بالای خود را از قبل موجود نگرانی پیمانکاری coronavirus.

یک کارگر پاک رای گیری اسکنر و پس از آن بود که در McKinley فناوری دبیرستان در اولیه روز انتخابات در تاریخ 2 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

شهردار خطاب به منطقه شکست به اندازه کافی برای آماده سازی اولیه اما مطمئن ساکنان که در ماه نوامبر انتخابات عمومی خواهد اجرا بیشتر هموار.

در پنسیلوانیا نتایج جستجو برای برخی از نژادها تاخیر شد و شد کامل نیست تا زمانی که روز بعد با توجه به WSKG.

در علاوه بر این به همه گیر, برخی از رای دهندگان پنسیلوانیا ساکن در مناطق متراکم تر نیز تصمیم گرفتند برای رای دادن از طریق پست به دلیل برخی از حوزه های رأی گیری بسته شد با توجه به این اعتراضات در حال وقوع است. تظاهرات در سراسر کشور برانگیخت پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه فیلم نشان داد. (مرتبط: Iowa ایران تشکر. استیو کینگ از دست می دهد به رقیب اصلی سفت Feenstra)

ریک Krajewski یک پیشرو نامزد ایالتی پنسیلوانیا خانه صندلی و یک مدافع برای پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: مسئولان باید به “گام به گام تا چگونه ما در حال دست زدن به این.”

A voter waits to drop off his mail-in ballot at West Oak Lane Library in Philadelphia, Pennsylvania, U.S., on Tuesday, June 2, 2020. Amid the coronavirus pandemic, election officials encouraged voters in states including Indiana, Maryland, Montana, New Mexico, Iowa and South Dakota to cast ballots by mail or return them to voting centers or drop boxes before primary day.

رای دهندگان منتظر به رها کردن ایمیل های خود در رای گیری در غرب بلوط لین کتابخانه در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, ایالات متحده در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020. (بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در آیووا و مونتانا که در آن انتخابات برگزار شد در ژوئن 2, حوزه های رأی گیری عملکرد نسبتا هموار و پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به بسیار بالاتر از سوئیچ در هر دو کشور. در آیووا در مورد 223,000 دموکرات بازگشت غایب, برگه های رای در روز سه شنبه, با توجه به, وزیر امور خارجه پل کله.

که به مراتب بالاتر از حدود 176,000 افرادی که رای دادند در دولت 2018 فرمانداری اولیه هر دو در فرد و از طریق پست TheNYT گزارش شده است.

در مونتانا که در آن دموکرات نامزد رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک برای سنا صندلی 45 درصد از رای دهندگان ثبت شده بازگشت برگه از طریق پست.

به طور کلی بیش از 341,400 برگه های رای ریخته شد در دولت 2020 اولیه بسیار مخربی قبلی بالا در حدود 293,000 در سال 2016 با توجه به Missoula زمان.

مونتانا, وزیر امور خارجه, دفتر, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر از DCNF.

در حالی که آیووا و مونتانا برگزار شد موفق تر مقدماتی از کشورهای دیگر به آنها کمک کرده بودند خود را تمدید آمادگی برای هجوم برگه های رای رفتن آنها برای دریافت, در علاوه بر این به آنها نسبتا کوچک جمعیت.

برای انتخابات فراگیر ثابت مشاهده تا کنون افزایش مشارکت بالا به دست آمده است که از طریق افزایش در رای گیری غایب.

کلید 2020 نوسان متحده از جمله ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, آریزونا و کارولینای شمالی در حال حاضر به تصویب رسید هیچ بهانه ای غایب رای گیری نشان می دهد که در سراسر کشور مشارکت رای دهندگان از هر دو طرف به طور چشمگیری افزایش می دهد با توجه به انتخابات پیش بینی در سراسر کشور است. (مرتبط: Coronavirus نگرانی نیست به بهانه های معتبر به درخواست تگزاس غایب رای دادگاه تجدید نظر قوانین)

پس از گرجستان رای گیری بحران آتلانتا شهردار Keisha لنس کف داد و خود ارزيابي: “بیایید همه کار امیدوارم و دعا می کنم که این نمی تواند یک پیش نمایش از ماه نوامبر است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im