مستندات: صرفه جویی در زندگی می کند اما باعث خرابی معیشت در تار


حیدرآباد: تعداد زیادی از نیروی کار متعلق به بیابان که مشغول به کار در مراکز شهری باید بازگشت به خانه پس از مستند ها رو به سختی برای تغذیه خانواده خود را.

یک ارزیابی انجام شده توسط Thardeep توسعه روستایی برنامه (TRDP) نشان داد که بسیاری از کارگران در ارتباط با پوشاک و کارخانه های دیگر با تعداد کمی از کارگران غیر ماهر بودند که مبارزه برای بقا به عنوان تمام فعالیت های کسب و کار در مناطق شهری و روستایی بسته شده اند.

بسیاری از این کارگران تنها نان برندگان در خانواده خود را. جدای از این روزانه دستمزد حقوق بگیران در دور کویر روستاها نیز خود را از دست داد منبع درآمد با توجه به Covid-19 محدودیت. Tharparkar منطقه است که در حال حاضر مستعد ابتلا به خشکی و آسیب پذیری به علت خشک وضعیت.

وحید دینو روزانه بگير از کویر ایجاد کرد Modore بود در میان تعدادی از جوانان استفاده می شود که برای کسب Rs300-Rs400/روز. پس از اعمال این مستند او بیکار است.

مردم تعداد کمی از حیوانات عمدتا بز برای بقا است. این روستا شامل حدود 200 خانوار عمدتا وابسته به باران-تغذیه کشاورزی و دامداری.

عبدالکریم دیگر فعال جامعه از Bhojakar ایجاد کرد در این محله گفت: این خبر که هشت کارگران مرتبط با پوشاک کارخانه در کراچی باید به عقب بازگشت و پس از بسته شدن از فعالیت های کسب و کار.

Karo Bheel همچنین یک کارگر از ایجاد کرد Katho Bheel گفت که او استفاده می شود برای قطع درختان برای تامین زغال واحدهای تولیدی در نزدیکی درآمد Rs250-Rs300/بعد با فروش چوب در Rs50/maund. اما در حال حاضر ذغال سنگ ذغال سنگ-ساخت واحد نیز تعطیل ترک آنها را در وضعیت آسیب پذیر.

این کارگران در مناطق شهری استفاده می شود برای به دست آوردن و خوراک خود را به خانواده های فقیر در بازگشت به خانه در زمان های دشوار است. بنابراین زنجیره تامین به مناطق روستایی Tharparkar باید به شدت محدود شده است ، گفت: پیدا کردن.

در اطراف 116,473 خانوار آسیب دیده اند و زمان مستند.

از کسانی که مورد مطالعه 35 درصد شد, کشاورزی و دامداری, کارگران 42 درصد روزانه شرط و 15 درصد شرکت کسبه و پنج درصد خدمات (barbers, خیاط و غیره) و دو درصد کسانی که تا به حال شروع کسب و کار از طریق وام های بدون بهره.

برخی از مردم در حال تلاش برای مقابله با این وضعیت با فروش دارایی های خود و گرفتن وام از وام دهندگان پول برای بقا در این گزارش نشان داد.

با توجه به نتایج حاصل از یافته های TRDP گرفته است ابتکار عمل را به گسترش و حمایت از جامعه ساکن در برخی از نقاط کویر.

هدف اصلی این است که برای صرفه جویی در دارایی های طبیعی مانند دام با تامین علوفه و مواد غذایی بسته به خانواده ها است.

گزارش های موسمی ابرها جمع آوری در افق داده نیز امید به جامعه محلی به عنوان بسیاری از خانواده ها نیز بستگی دارد باران-تغذیه زمین برای کشاورزی است. در این زمان کشاورزان تقاضا ارائه دانه به صورت دیم کشاورزی و خوراندن دام برای اقتصادی مقاومتی, گزارش, گفت:.

TRDP مدیر عامل Dr Allahnawaz Samo گفت: آنها گرفته اند ابتکار برای احیای اقتصاد از بیابان.

او گفت: ممکن است در ماه ژوئن و ژوئیه شد بسیار مهم در صحرا به چاه رفت و خشک و حیوانات تبدیل ضعیف به علت کمبود علوفه و آب هر دو.

او گفت: TRDP تا به حال تصمیم به ارائه دانه برای هر دو مواد غذایی و محصولات کشاورزی مانند ارزن مرواریدی گوار و بید باقلا برای فعال کردن جامعه به استفاده از آینده باران های موسمی.

Dr Samo که دارای دانش گسترده در مورد کویر محیط زیست و تغییر سناریو معتقد است که در صورتی که کشاورزان باید سپر مواد غذایی و محصولات آنها خواهد بود امن برای یک سال به عنوان آنها ذخیره مواد غذایی و فروش محصول پول نقد برای خرید ملزومات دیگر و علوفه.

“اما اگر آنها دانه های آنها ممکن است به سختی در طول سال,” او اضافه شده است.

دامدار مهاجرت به کانال مناطق معمولا بازگشت در ماه اکتبر و در صورت مشکلات در پیدا کردن علوفه برای حیوانات خود را. “علاوه بر دادن دانه ما همچنین ارائه علوفه و دارو به دامداران به صرفه جویی در حیوانات خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر از این پشتیبانی ارائه نشده دامداران را تا پایان فروش حیوانات برای بقا است. برخی از خانواده های فقیر نیز تا پایان گیر شدن با محلی وام کوسه که به آنها اتهام نرخ بهره بالا برای خرید دانه از نمایندگی مجاز و فروش. در عوض آنها با ارائه محصولات خود را به این معامله گران در نرخ پایین.

حدود 20 ، 000 خانواده ها پشتیبانی شود. از این 90 درصد را دریافت کنید دانه 70 درصد علوفه و د worming واکسیناسیون در حالی که 30 درصد خانواده ها ضعیف بودن دریافت مواد غذایی بسته به ایمن ماندن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im