مستند شامل coronavirus: 472 دستگیر 72 مورد registed در سند


کراچی: حداقل 472 نفر دستگیر شده بودند برای نقض استانی فرمان در اولین روز از یک مستند در سند به عنوان بخشی از اقدامات انجام گرفته توسط دولت استانی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش روز دوشنبه.

در سراسر سند این گزارش گفت: شش متخلف دستگیر شدند در میرپور خاص هشت در سکر و 236 در لارکانه در حالی که 222 نفر بازداشت شدند در کراچی.

با توجه به شکستن پایین 16 نفر بازداشت شدند در منطقه جنوب 60 در شرق و دیگری در غرب.

به طور جداگانه و در مجموع 72 نفر ثبت نام شده در سراسر استان. در کراچی 33 نفر ثبت نام کرده بودند در حالی که دو در Mirpurkhas یکی در سکر و 36 در لارکانه.

در کراچی در این گزارش گفت: 13 نفر ثبت نام کرده بودند در منطقه جنوب, 19 در شرق و دیگری در غرب.

دولت از سند تا به حال تحمیل مستند موثر مارس 23 به پاکستان ادامه داد: به گزارش موارد coronavirus. به عنوان گزارش تعداد موارد تایید شده پیشی گرفت 850.

استانی وزیر سعید غنی که خود قرارداد این ویروس در اوایل امروز بود گفت: متخلفان از این مستند دستگیر شده توسط مقامات تحت بخش 144 و ممکن است به زندان فرستاده می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>