مستند:, پیر و جوان, سرگردان در گجرات دورکا اما می گویند که آنها احساس امنیت

توسط PTI

دورکا: یک زن و شوهر روسی و سه ساله و پسر رشته در دورکا در گجرات پس از ماه گذشته با توجه به مستند می گویند آنها احساس امن در معبد شهر که در آن هیچ COVID-19 مورد یافت شده تا کنون خواهد بود و بازگشت به خانه تنها زمانی که همه چیز برایم عادی شده.

Zyuzin ویتالی مرد روسی گفت که همسرش باردار است و او سپاسگزار است به دولت های محلی برای مراقبت و حمایت از آنها ارائه شده است.

“از آنجا که همسر من باردار است, دولت ساخته شده است که ترتیبات برای ما غذا و معاینه های پزشکی. ما احساس امنیت اینجا و مایل به ترک تنها پس از همه چیز طبیعی است. ما از دولت برای در نظر گرفتن مراقبت از ما در میان مستند” یک دولت آزاد گفت: به نقل از ویتالی.

شده است وجود دارد هیچ coronavirus مورد تا کنون در گجرات Devbhumi-دورکا منطقه.

درآمد محلی افسر Vivek Barhat گفت ویتالی همسرش گالینا و پسر خود را Sviatoslav خوشحال هستند در دورکا و نمی خواهید به بازگشت به کشور خود در وضعیت کنونی است.

خانواده به هند آمد و در 13 اکتبر سال گذشته در ویزای توریستی و رفت به چندین زائر و توریستی در کشور قبل از رسیدن به دورکا در هفته اول ماه مارس.

“آنها قرار بود به ترک از دورکا در مارس 26 و گرفتن یک پرواز به روسیه از دهلی نو در مارس 1, اما کردم رشته پس از مستند اعلام شد.

یک عامل سفر محلی به طبقه اول از خانه خود را به خانواده خود را برای راحت ماندن” Barhat گفت.

“آنها همچنین در تماس با سفارت روس و ما نیز مراقبت از نیازهای روزانه خود,” او گفت:.

پس هیچ coronavirus مورد گزارش شده از دورکا تا کنون, پیر و جوان, در واقع احساس امن تر در اینجا به ویژه هنگامی که این زن شش ماه باردار گفت: Barhat که visitsthe خانواده به طور منظم به دانستن رفاه خود را.

ویتالی می رود به بازار برای خرید سبزیجات و مواد غذایی و خانواده آشپز وعده های غذایی خود را, او گفت:.

“نگاهی به COVID-19 وضعیت در دهلی نو و روسیه آنها به ما گفت که آنها را ترک خواهد کرد دورکا در شرایط فعلی حتی اگر سفارت باعث می شود ترتیبات ویژه ای برای بازگشت آنها” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>