مستند منجر به تغییر در کیفیت و کمیت خواب, مطالعه می گوید

بیان اخبار سرویس

دهرادون: این Covid-19 مستند تحت تاثیر برنامه خواب مردم آورده و تغییرات در کمیت و کیفیت از شب وقت خواب مردم نشان داد یک مطالعه توسط همه هند موسسه علوم پزشکی ریشیکش و دیگر 25 موسسات پزشکی کشور است.

دکتر راوی گوپتا رئیس بخش روانپزشکی و مغز و اعصاب در AIIMS Rishikesh که رهبری این مطالعه گفت جدید هند اکسپرس “از تجزیه و تحلیل انجام شده توسط تغییرات در کیفیت خواب قبل از مستند و مستند دوره با چهار دسته — کسانی که از قبل موجود ضعیف و کیفیت خواب است که همچنان ادامه داشت کسانی که با خواب خوب با کیفیت در هر دو دوره و کسانی که خواب بدتر شده و یا بهبود یافته بین این زمان.”

بررسی های انجام شده در اوایل ماه مه سال 2020 با استفاده از پرسشنامه توزیع شده از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی مربوط به مشخصات دموگرافيک فعلی و قبلی خواب برنامه معمول و کار با الگوهای مجموع 958 پاسخ معتبر توسط شرکت کنندگان از یک مجموع از 11 کشور جهان از جمله هند و ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و امارات متحده عربی و کانادا و سنگاپور عمان, آلمان, استرالیا, کویت و قطر.

این مطالعه نشان داد که در مقایسه با قبل از مستند دوره وجود دارد یک تغییر به یک بعد زمان خواب و زمان بیداری با کاهش شب‑زمان خواب و افزایش روز‑زمان چرت زدن.

“این اثر قابل مشاهده در سراسر گروه های شغلی, اما بیشتر تحت تاثیر قرار کار افراد به جز بهداشت حرفه ای. خواب با کیفیت بدتر سراسر شدند. کاهش مدت خواب بودند همراه با علائم افسردگی” مطالعه گفت.

تفاوت در پاسخ ها به صورت فعلی و قبلی خواب و بیداری بار مورد استفاده قرار گرفت برای شناسایی افراد با, بعد, زودتر, و مشابه برنامه های که پس از آن مورد استفاده قرار گیرد به recategorize افراد به عنوان کسانی که با یک کاهش کلی در زمان خواب (کسانی که بعد از خواب بار با همان یا زودتر بیدار شدن بار یا زودتر بیدار شدن برابر با همان زمان خواب) افزایش زمان خواب (قبل از خواب و بعد از بیدار شدن از خواب و یا هر کدام از این بدون تغییر در سایر اندازه گیری).

این مطالعه تجزیه و تحلیل داده ها در پارامترهای مختلف در سراسر مذکور در سه گروه گفت: دکتر گوپتا.

مطالعه در نتیجه آن بخش نتیجه “تغییر شده است در زمان خواب و بیداری زمان پس از مستند. بر اساس خواب و بیداری زمان قبل و بعد از خانه حبس موضوعات طبقه بندی شده به سه گروه – که مدت خواب در شب کاهش می یابد (16.1%) افزایش (18.1 درصد) و آخرین آن بدون تغییر باقی مانده است.”

توضیح در گروه سنی و حرفه ای از شرکت کنندگان در این مطالعه کارشناسان گفت که میانگین سن شرکت کنندگان در این مطالعه 37.32 (±13.09) سال است.

از مجموع دو پنجم (41.2%) از گروه متشکل از زنان که 67 درصد ازدواج و زندگی با همسر خود. بقیه بودند یا مجرد و یا به تنهایی زندگی می کنند.

برجسته صلاحیت آموزشی از شرکت کنندگان z این مطالعه نشان داد که سه چهارم (75.9%) پاسخگویان تحصیلات تکمیلی و 35.9 درصد کارگران مراقبت های بهداشتی.

حدود 47 درصد از افراد مشغول به کار بودند از خانه و 35.9 درصد رفتن در خارج از خانه برای کار در طول مستند در حالی که نزدیک به نیمی (55 درصد) از شرکت کنندگان مشغول به کار بودند به عنوان در هر راحتی خود را در حالی که باقی مانده بودند پس در طول روز کار و شیفت حدود 16.4 درصد گزارش شده که آنها مشغول شد در حال تغییر شیفت کار می کنند.

جالب است که نزدیک به 9 درصد نیکوتین کاربران 10.8 درصد با استفاده از الکل و 1.1 درصد گزارش شده استفاده از حشیش. نزدیک به 14 درصد گزارش شده است که استفاده از مواد مخدر کاهش داده بود در طول مستند در حالی که 3.1% افزایش گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>