مستند تاثیر: 15-year-old girl چرخه از 1200 کیلومتر به همراه پدر از Gurugram به بیهار

بیان اخبار سرویس

پتنا: هنگامی که وجود دارد یک راه وجود دارد. اثبات این امر یک بار دیگر 15 ساله Jyoti Kumari از دربنگا آورد و بیمار پدر با دوچرخه از گورگان در هاریانا به دربنگا در بیهار در روز سه شنبه.

زمانی که پدرش در بر داشت هیچ راهی برای بازگشت به بیهار در میان این مستند پس از ارائه بیکاری, ودر درجه عبور Jyoti Kumari به او امید او گفت: “Chinta na kare مای hoon na”(نگران نباش من اینجا هستم)” و او را بر روی یک دوچرخه است.

Jyoti خواسته پدرش نشسته در سمت عقب حامل دوچرخه و شروع به واسطه آن با سرکش تعیین. او گفت: “من به خاطر خدا فقط شاه چند ثانیه و تنظیم کردن با بیمار پدر به بازگشت ما ghar(صفحه اصلی) سوار بر یک دوچرخه است.”

او تحت پوشش یک هزار کیلومتر از Gurugram در هاریانا در هفت روز و به دربنگا در روز سه شنبه. او شمارش که حدود 100 تا 150 کیلومتر را تحت پوشش قرار گرفتند با دوچرخه با پدرش در یک روز. “هر کجا که احساس کردم خسته متوقف شسته شده با آب در حال انجام در یک بطری پلاستیکی و به برخی از بیسکویت و آب به پدر و دوباره راه افتادیم به سمت مقصد – دربنگا,” او گفت:.

او به یاد می آورد که اعتماد پدرش reposed در طول سفر با دوچرخه خود را نگه داشته مصمم و رفتن در طول راه. هنگامی که وجود دارد بیش از حد و خستگی او استفاده می شود به نشستن در جاده ها و گرفتن برخی از بقیه. Braving در برابر همه شانس en مسیر Jyoti آورده پدر او به خانه اش در منطقه بدون از دست دادن شجاعت.

او به یاد می آورد با اشک در چشمان او که او تا به حال باقی می ماند گرسنه برای دو روز اما تغذیه پدر او با هر آنچه که او انجام شده بود ، “در بسیاری از جاها برخی از افراد منتقل شده در شرایط پر از بدبختی و یا از دیدن من دوچرخه سواری با سن مرد جلو آمد و کمک کرد تا با آب و برخی از مواد غذایی,” او گفت:, و اضافه کرد که پدرش موهان Paswan یک منبع قدرت برای او.

او قرنطینه شده با پدر خود و تبدیل شدن به محبوب به عنوان “Shravan Kumari” از دربنگا. پس از دانستن در مورد داستان او از شن و روده دربنگا DM Dr Tyagarajan SM فرستاده رسمی به خانه Jyoti Kumari در Siruhulia و مطمئن باشید به ارائه تمام کمک می کند.

Jyoti مشتاق به مطالعه بیشتر و دربنگا منطقه دولت مطمئن است او را به کمک در مطالعه بیشتر. “در این زمان این خانواده ها در حال حاضر در حال گرفتن سود از برخی از منافع دولت و بعد از این همه امکانات دولتی ارائه خواهد شد با توجه به نیاز” DM گفت.

در ضمن او شده است روساي محلی سازمان اجتماعی, یعنی,,,,, Dr Prabhaat بنیاد با عنوان “Virangana Mithila Ke”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im