مستند کاسته توجه به اقتصادی پاکستان گلایه جهانی, وضعیت: PM عمران

نخست وزیر عمران خان صحبت می کند در طول یک برنامه زنده تلویزیونی نشانی در اسلام آباد, پاکستان, مارس 21 سال 2020 است. Geo News/Screengrab از طریق اخبار/فایل

اسلام آباد: کشور-شبکه مستند برای مقابله با کروناویروس گسترش کاسته شده و با توجه به این وضعیت در کشورهای دیگر در سراسر جهان و همچنین اقتصادی پاکستان و گلایه نخست وزیر عمران خان روز دوشنبه گفت:.

برگزار شد و با PM عمران در صندلی به بررسی اجرای دستورات به آرامش کشور گسترده مستند. فدرال وزرای اسد و عمر حماد الازهر شبلي فراز و Khusro بختیار و همچنین به عنوان مشاوران Dr Abdul حافظ, شیخ و Abdul Razzak داوود در جلسه حضور داشتند.

به گفته منابع نخست وزیر بود در جریان کلی coronavirus مربوط به وضعیت در کشور و آمار از ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC). دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Moeed یوسف نیز مطلع PM در مورد بازگشت از خارج از کشور میکنند.

منابع مطلع ژئونیوز که در این جلسه نیز مورد تجزیه و تحلیل نرخ ویروس گسترش در کشور است که دارای مشخصی در چند روز گذشته.

PM عمران گفت: یکپارچه استراتژی باید حاوی به هواکش به راحتی در دسترس و اطمینان از بهترین آنها استفاده کنید. این مستند آرام بود در نظر داشتن وضعیت اقتصادی و چالش های مردم در پاکستان رو به رو شد و همچنین شرایط در کشورهای خارجی او اضافه شده است.

دولت کاسته سراسر کشور مستند در یک روش مرحله به مرحله برای حفظ تعادل بین فعالیت های اقتصادی و اقدامات حفاظتی در برابر COVID-19 برتر گفت. کشورها در سراسر جهان شد و متوجه باشند که این مستند شامل همه گیر شد تنها به طور موقت تلاش او اشاره کرد و اضافه کرد که اقدامات ایمنی را نباید نادیده گرفت و در هر شرایطی.

PM عمران نیز کارگردانی برای نگرانی در محله های مختلف بیش از coronavirus تست به allayed که مردم را تشویق به گرفتن تست شده توسط خود را در مورد یک فرد با تجربه علائم و مردم بود در مورد چگونه به خود شده است.

لازم به ذکر است در اینجا که موارد مثبت coronavirus در پاکستان به ضرب گلوله کشته اند به بیش از 31,000 در حالی که تقریبا 700 نفر از دست داده اند و زندگی خود را به این عفونت مرگبار.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im