مستند 4.0: تا دولت ‘فوق العاده محتاط’ بیش از کاهش محدودیت با توجه به سنگین مهاجر هجوم

بیان اخبار سرویس

لکنو: اگر اوتار پرادش دولت تصمیم گرفته است به چوب به دولت مرکزی دستورالعمل در ارتباط با مستند 4.0 فراتر از مارس 17 سانتی متر یوگی Adityanath معتقد است که هجوم مهاجران یک چالش بزرگ است و بیش از حد آرامش در محدودیت می تواند مخاطره آمیز.

CM روشن ساخته است که دولت خود را به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط این مرکز بیش از مستند 4.0 در حالی که اطمینان حاصل کرد که آرامش انجام شود و به جامعه گسترش یافته است.

“به نظر من بیش از حد آرامش باید اجتناب شود به عنوان مهاجران بازگشت به دولت است که هنوز هم در جریان است. ما دو مسئولیت ساخت مهاجران دنبال سلامت پروتکل در حالی که حفاظت از 23 کرور زندگی مردم در دولت گفت:” سانتی متر در حالی که در تعامل با رسانه ها افراد.

در بخشی خود را به سانتی متر مجددا تاکید کرد که دولت او خواهد بود فوق العاده محتاط تا بهانه ادامه داد: در دولت است. تا در حال حاضر دریافت حدود 14.5 لاخ مهاجران از سراسر هند بین 1 مارس سال 2020 و ممکن است 16. در آخرین 15 روز حدود 7.5 لاخ مهاجران آمده اند به دولت توسط 415 قطار و اتوبوس از کشورهای دیگر. علاوه بر این حدود 19 لاخ ثبت نام کرده اند در دولت پورتال به دنبال بازگشت به دولت است.

در همان زمان تا دولت پیشنهاد به تقویت بیشتر به فعالیت های اقتصادی توسط کسب و کار خرده فروشی و باز کردن بیشتر واحدهای صنعتی در یک روش مرحله به مرحله. “دولت فرستاده است پیشنهادات خود را در مورد مستند 4.0 به مرکز. ما در حال حاضر منتظر مرکزی مشاوره” گفت: سانتی متر.

یوگی است که برگزاری مذاکرات بیش مرحله بعدی این مستند با کابینه اش همکاران ارشد و بوروکرات ها را برای چند روز گذشته تصریح کرد: این بخشنامه به افسران ارشد درخواست آنها را به اطمینان حاصل شود که هیچ کس راه می رفت و یا با استفاده از دوچرخه به سفر بازگشت به خانه. او گفت: وسایل نقلیه باید
ارائه مهاجر کارگران به آنها را به مقصد مربوطه می باشند. او همچنین خواسته افسران ارشد به یک ارزیابی در مورد در دسترس بودن کارگران در نویدا و گریتر نیدا منطقه و ایجاد ترتیبات برای پر کردن کمبود کارگران, در صورت وجود, در واحدهای صنعتی است.

CM صدور دستور اکید در پی یک تصادف در جاده در Auraiyya در روز شنبه صبح زود که ادعا 24 زندگی همه بازگشت مهاجران از بیهار و Jharkhand.

در حالی که این پروفایل از مهاجران غیرقانونی که در دولت بر اساس مهارت های خود را, دولت, دولت مجاز منطقه دادستانی اجازه می دهد تا واحدهای صنعتی برای دریافت ماهر/کارگران غیر ماهر از مناطق دیگر.

ممکن است به ذکر است که 119 کارخانه های تولید شکر 12,000 آجر كوره و 2500 انبار سرد و غیره ادامه به عملکرد پس از این مستند. اکثر کارخانه قند شده اند درگیر در حمل کردن مایع از دولت ساختمانها و اماکن عمومی و مناطق دیگر در حالی که مشروب تولید شده اند بر اساس الکل عفونی و رو به رشد وجود دارد احساس است که فعالیت های اقتصادی در بخش های دیگر نیز می تواند از سر گرفته زیر قوانین اجتماعی فاصله و دستورالعمل های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net