مستند 4.0: AAI مسائل جدید SOP داخلی آگهی اتمام جزئیات در اینجا

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: یک روز پس از اعلام پروازهای داخلی عملیات فرودگاه اقتدار هند (AAI) در روز پنج شنبه منتشر شد دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای فرودگاه.

کالیبره سرگیری پروازهای مجموعه برای شروع از آوریل 25 به بعد. مسافران را مجبور به رسیدن به فرودگاه حداقل دو ساعت قبل از خروج و تنها کسانی که به مسافران اجازه خواهد داشت به ترمینال وارد کنید که خود را در پرواز برنامه ریزی شده در آینده چهار ساعت.

همچنین بخوانید: Airfares دربسته به مدت سه ماه در اینجا همه شما نیاز به دانستن

همه مسافران را مجبور به پوشیدن دنده محافظ مانند دستکش و ماسک و همه مسافران بالاتر از سن 14 سال سن باید ثبت نام در Aarogya Setu برنامه. ثبت نام در برنامه اجباری نیست برای مسافران زیر سن 14 سال است.

علاوه بر فرودگاه دستور داده شده است برای اطمینان حرارتی غربالگری قبل از مسافر وارد ترمینال و تنها آن دسته از مسافران که با علامت سبز در Aarogya Setu می توانید در ترمینال وارد کنید.

آن را نیز خواست تا مانع از استفاده از چرخ دستی فرودگاه و اپراتورها باید مناسب آرایش برای sanitisation از مسافران چمدان قبل از ورود به ساختمان ترمینال.

ترافیک در محدود کردن منطقه و یا شهرستان های جانبی و یا پارکینگ ماشین های منطقه باید به شدت تحت نظارت و هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و یا CISF برای جلوگیری از ازدحام و حفظ اجتماعی فاصله طبق SOP.

“استفاده از چرخ دستی به دلسرد خروج یا ورود به منطقه است. اما چند انتخاب مسافران که نیاز به چرخ دلایل واقعی ارائه خواهد شد بر اساس درخواست تنها” آن را اعلام کرد.

علاوه بر این از دولت خواسته شده است برای اطمینان از در دسترس بودن تاکسی ها و حمل و نقل عمومی در فرودگاه.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در روز پنج شنبه اعلام کرده بود که داخلی, عمران, حمل و نقل هوایی عملیات را recommence در یک کالیبره شیوه ای از مه 25 دوشنبه و گفته شده است که هیچ صندلی نگه داشته شود خالی در طول عملیات تجاری.

نزدیک به 650 هواپیما در کشور وجود دارد مبتنی به پروازهای داخلی شده اند به حالت تعلیق در هند از آوریل 25 مستند در سراسر کشور اعلام شد.

رزرو انتظار می رود برای شروع فردا برای پروازهای شروع مارس 25. انتظار می رود که بسیاری از فرودگاه های عملیاتی باقی می ماند اما تعدادی از پروازهای خواهد بود کاهش قابل ملاحظه ای در یک مسیر و نزدیک به 30 درصد خواهد بود و عمل در ابتدا.

این AAI دستور فرودگاه اپراتور که همه دروازه ورودی از ساختمان ترمینال باید باز نگه داشته به منظور جلوگیری از ازدحام.

تشک یا فرش خیس با سفید کننده – محلول هیپوکلریت سدیم – باید قرار داده شده در ورودی ساختمان ترمینال برای ضد عفونی کردن کفش SOP گفت.

“برای مسافران با نیازهای ویژه جزئی بدون همراه و غیره دست زدن به چیزهای باید در حفاظت کامل دنده با قبل از sanitised صندلی چرخدار” به آن اشاره کرد.

روزنامه ها و مجلات باید ارائه نمی شود در هر نقطه در ترمینال ساختمان, SOP, گفت:, و اضافه کرد که تمام مواد غذایی و نوشیدنی ها و رسانه های خرده فروشی باید باز با مناسب COVID-19 احتیاطی.

این AAI دستور فرودگاه به “استفاده از باز کردن تهویه هوا به جای تهویه مطبوع مرکزی”.

“شبانه روزی در دروازه مسافران باید اجازه هیئت مدیره در دسته های عنوان در آرایش صندلی برای جلوگیری از متقاطع در داخل هواپیما” در SOP گفت.

به گفته مقامات ارشد دولتی دولت است به احتمال زیاد برای قرار دادن یک طبقه قیمت و کلاه قیمت در تمام airfares به منظور جلوگیری از درنده بالا و قیمت بلیط کرایه.

به گفته آنها دولت است به احتمال زیاد اجازه تنها حدود 30 درصد از پروازهای داخلی در ابتدا.

پوری نیست ذکر است روز سه شنبه از زمانی که بین المللی مسافر پروازهای خود را از سر گرفت.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de