مستند 3.0: گوا مشروب ترس از کمبود سهام به عنوان شراب مغازه ها در حال حاضر در تمام مناطق

توسط PTI

پنجی: حتی به عنوان مرکز اصلاح دستورالعمل برای COVID-19 مستند باز خواهد شد تا فروشگاه های مشروب در گوا معامله گران نگران هستند که آنها ممکن است اجرا از سهام به عنوان ممنوعیت واردات خارجی در محل باقی می ماند.

با توجه به مشروب معامله گران سهام خارجی ساخته الکل خشک ممکن است در دو ماه آینده به عنوان بسیاری اسکاچ whiskeys آورده بودند از انگلستان در حالی که چندین واردات از ساخته شده بودند و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا که به شدت در حال برخورد با این بیماری همه گیر.

حداقل 1,300 مشروب رسانه ها خواهد بود نگردند تا به خوبی زمانی که آنها از سرگیری عملیات در مارس 4, گفت Dattaprasad Naik, رئیس جمهور گوا مشروب معامله گران’ Association.

اما آبجو سهام خشک ممکن است در آینده هشت تا 10 روز به عنوان عرضه از کشورهای همسایه مختل شد و پس از گوا مهر و موم شده مرزهای خود را به او گفت.

اگر چه برخی از مارک های ویسکی تولید شد در گوا پایه الکل استفاده می شود برای تولید منابع از کشورهای دیگر به خصوص اوتار پرادش Naik گفت.

فروشگاه های مشروب در کشور ساحلی به حال سیم خود را کرکره زمانی که این مرکز اعلام کرد: این مستند در ماه گذشته برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

فروش الکل ممکن است رها 70 درصد هنگامی که کسب و کار رزومه به گردشگری شده است به حالت تعلیق در دولت Naik گفت.

“اکثریت مشروب مصرف کنندگان در گوا در حال گردشگران و تنها 30 درصد از منابع به صورت محلی” او گفت:, و اضافه کرد که مشروب تجارت ممکن است به دست آوردن شتاب به عنوان گردشگری ممکن است رزومه هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de