‘نفرت انگیز و متعصب گذشته’: کابل معرفی قطعنامه ممنوعیت حزب دموکرات

قطعنامه مجلس نمایندگان معرفی پنج شنبه توسط جمهوریخواه تگزاس در کنگره کابل خواهد بان حزب دموکرات به دلیل به اصطلاح “نفرت انگیز و متعصب گذشته است.”

به “ممتاز قطعنامه” تماس در کنگره “به ممنوعیت هر سازمان سیاسی و یا حزب که تا کنون برگزار می شود یک موقعیت حمایت از برده داری و یا Confederate States of America,” تپه گزارش شده است.

بیشتر آن را خواستار مجلس نانسی پلوسی به حذف “هر آیتم است که نام و نماد و یا اشاره به هر سازمان سیاسی و یا حزب است که پشتیبانی از برده داری و یا کنفدراسیون” از کنگره خانه بال و تمام خانه و ساختمان های اداری.

“بخش بزرگی از تاریخچه حزب دموکرات است که با نژاد پرستی و نفرت” Gohmert گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این قطعنامه است. “از آنجا که مردم هستند و ما خواستار رهایی از اشخاص نمادها و یادآور منفور جنبه های گذشته ما و سپس زمان آن رسیده است برای دموکرات ها به اذعان حزب خود را نفرت انگیز و متعصب گذشته و در نظر گرفتن تغییر نام حزب به چیزی نیست که خیلی پرهیاهو و هجومی به برده داری, Jim Crow تبعیض و Ku Klux Klan.”

واشنگتن, DC – ژوئن 18: مجسمه Robert E. Lee فرمانده Confederate States ارتش در طول جنگ داخلی است که بر روی صفحه نمایش در برخی از این دخمه کنگره 18 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

ایران مظنونان حمله به دانشگاه اندی هریس مریلند اندی Biggs آریزونا رندی وبر از تگزاس و جودی Hice گرجستان بانیان قطعنامه به احتمال زیاد در پاسخ به دموکراتیک-کنترل خانه رای گیری روز شنبه برای حذف مجسمه از طرفداران برده داری و سابق Confederates مانند Robert E. Lee. (مرتبط: Pelosi پدر پس از ستایش ‘زندگی’ از Robert E. Lee و استون وال جکسون در مجسمه فداکاری)

Gohmert با انتقاد از قوانین پنج شنبه به عنوان عدم “به آدرس بیشترین همیشه حاضر بدنامی تاریخی از کنگره ایالات متحده است که این منبع که خیلی با شور و شوق حمایت چشم پوشی و مبارزه برای برده داری بود که دست نخورده باقی مانده اما بدون آنها بد برده داری هرگز نمی توانست ادامه داد: به عنوان آن را به چنین افراط است که لازم است به آدرس اینجا را به منظور برای مجلس نمایندگان ایالات متحده برای جلوگیری از تخریب از واقعیت های تاریخی و آشکار نفاق برای نسل های آینده,” تپه گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>