لیز وارن می گوید بایدن دفاع در برابر تجاوز به ادعای او “معتبر و قانع کننده’ با تأکید بر لزوم حمایت از او

سناتور. الیزابت وارن گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن انکار است که او تجاوز جنسی یکی از دستیاران سنا در 1990s بود “معتبر و قانع کننده باشد.”

او همچنین مجددا بر حمایت از او به صورت به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

“معاون رئيس جمهور در پاسخ معتبر و قانع کننده” وارن خبرنگاران قبل از ورود به مجلس سنا مجلسی برای رای دادن. او در پاسخ به سوال در مورد بایدن را به اتهام تجاوز جنسی از تارا Reade یکی از معاون سابق رئیس جمهور را بررسی مشاوران در سال 1993.

“من حمایت معاون رئیس جمهور است. من حمایت خود را از کمپین و من با افتخار به حمایت از او برای ریاست جمهوری” ماساچوست از حزب دموکرات گفت. (مربوط به: ‘چاق, Rimming, اسب رو لزبین’: وارن حملات بیش از بلومبرگ نظرات در مورد زنان)

سناتور. سناتور الیزابت وارن صحبت می کند برای هواداران در مونتری پارک کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 2 سال 2020 است. رویترز/Kyle Grillot

وارن است در پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای اظهار نظر در مورد حمایت بایدن. او به طور کامل با انتقاد سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بیش از nondisclosure موافقت نامه های امضا شده با بیش از سه دهه گذشته مربوط به شکایات در مورد نظرات او گفته شده.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,’ و نه من و نه صحبت کردن در مورد [رئیس جمهور] دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” او گفت: در طول یک بحث دموکراتیک در ماه فوریه است.

بلومبرگ سابق جمهوری خواه زد ریاست جمهوری قبل از رکوع زیر وارن barbs.
دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند قرمز پوشش و توقف و frisk,” وارن اضافه شده است.

بایدن را رد Reade اتهام گفتن MSNBC را “صبح جو” شرکت میزبان میکا برژینسکی جمعه که “این هرگز اتفاق افتاده است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de